Результати гімназійних олімпіад 2018-2019 н.р.

Паралель Клас Прізвище, ім'я учня Предмет Місце
5-і класи 5-А Вітковський Глєб математика І
5-В Гнатко Вероніка математика ІІ
6-і класи 6-А Колот Богдан математика І
6-А Решетцов Артем математика ІІ
7-і класи 7-А Пісковий Іван історія І
7-Б Патрікан Максим хімія ІІІ
7-Б Кабаков Володимир історія ІІ
7-Б Ткаченко Радомира історія ІІІ
7-А Кишлян Єва математика І
7-Б Курзов Ян фізика І
7-Б Баранчук Артем фізика ІІ
7-Б Верболоз Катерина математика ІІ
хімія ІІІ
7-В Моторний Максим математика ІІІ
7-В Цертій Микола математика ІІІ
хімія ІІ
7-В Міщенко Олександра укрмова, література І
8-і класи 8-А Місько Катерина інформаційні технології І
англійська мова ІІІ
хімія ІІ
укрмова, література І
8-В Сліпченко Єлизавета математика І
німецька мова ІІІ
укрмова, література ІІ
8-Б Сидоренко Анна географія І
фізика ІІ
8-В Сімонова Дарʼя біологія І
англійська мова ІІ
8-Б Стрекаловська Валерія географія ІІ
8-Б Кравченко Яна географія ІІІ
8-Б Савенко Всеволод фізика І
8-В Єфіменко Альона фізика ІІІ
8-В Голуб Анастасія біологія ІІ
англійська мова І
8-А Швидка Валерія біологія ІІІ
хімія ІІІ
8-Б Лопотова Марія німецька мова І
8-В Голуб Маргарита німецька мова ІІ
укрмова, література І
8-А Клібанська Ілона англійська мова І
9-і класи 9-А Когатько Катерина англійська мова І
економіка ІІ
хімія ІІІ
укрмова, література ІІ
9-Б Заведея Марія географія І
9-А Самсонов Влад правознавство І
інформаційні технології І
економіка ІІ
9-А Кісельова Анастасія укрмова, література І
9-Б Колодій Дмитро трудове навчання І
9-А Шарандак Олексій історія І
9-Б Лоточинський Олег історія ІІ
9-Б Міхновська Євгенія укрмова, література ІІІ
9-Б Коцар Денис правознавство ІІ
математика ІІІ
хімія ІІІ
9-Б Дзіндзюра Влад правознавство ІІІ
9-А Кислун Єлизавета фізика ІІ
9-Б Білошитська Інна біологія І
9-А Котляренко Вероніка біологія ІІ
економіка І
9-А Войтянова Марія англійська мова ІІ
10-А Короленко Леонід хімія ІІІ
укрмова, література ІІІ
10-Б Гейдарова Катерина хімія ІІ
10-А Кострик Тетяна хімія І
трудове навчання І
укрмова, література ІІ
10-А Чорна Руслана біологія І
економіка ІІ
10-Б Куриленко Анастасія німецька мова ІІ
10-А Шамшур Владислав історія ІІ
географія І
10-А Петрушина Юлія укрмова, література І
10-Б Дудіч Віктор географія ІІ
10-А Маленко Яна фізика ІІ
біологія ІІ
економіка І
10-Б Хільченко Дарʼя біологія ІІІ
англійська мова І
німецька мова І
10-А Кочаненко Катерина англійська мова ІІ
10-Б Мостика Ілля англійська мова ІІІ
11-і класи 11-В Жердій Павло математика І
11-А Якубенко Ярослав інформаційні технології І
фізика ІІ
економіка І
11-Б Вінтенко Юлія історія І
укрмова, література І
11-А Бут Євген економіка ІІ
11-А Калєніченко Іван географія І
фізика І
біологія І
11-Б Григоренко Влада правознавство І
німецька мова І
укрмова, література ІІ
11-Б Круть Максим правознавство ІІ
11-А Казарян Ярослав географія ІІ
біологія ІІ
укрмова, література ІІІ
11-В Коверзнєва Діана біологія ІІІ
11-В Клембовська Анастасія англійська мова І
німецька мова ІІІ
11-В Дьогтєв Максим математика ІІ
11-Б Макогон Валерія англійська мова ІІ
11-Б Медведовська Софія англійська мова ІІІ
німецька мова І
11-В Сліпченко Анна німецька мова ІІ
  11-Б Семко Олеся хімія ІІ
  11-А Богаченко Сергій хімія ІІІ

Надрукувати   E-mail