В центрі позашкільного виховання функціонує два вокальних гуртка. Один з них з 2013 року очолює Оверчук Інна Петрівна.

У вокальному гуртку займаються 15 учнів гімназії. Мета вокального гуртка навчити дітей сприймати і любити музику, естетично виховувати дітей засобами вокального мистецтва та розвивати їх творчі здібності.

В репертуарі гуртка в основному українські сучасні пісні на будь-яку тему та тематичні твори, присвячені конкретним датам.

Вихованці гуртка приймають участь у всіх загально-масових заходах, які відбуваються у гімназії. Також вокалісти є учасниками загально-міських свят, на яких демонструють свої здібності та професійний ріст. Репертуар, який виконується, відповідає їхнім можливостям, та сприяє їх професійному росту. Підбір репертуару здійснюється разом  учнями і викладачем і відповідає віковим та вокальним можливостям вихованців.

Розвиватися як професійний вокаліст, вміти поводитися невимушено на сцені, бути впевненим в своїх силах і вірити в свій талант основні задачі  які виконуються на вокальному гуртку.