Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання - "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеню "Гармонія" - Гімназія імені Тараса Шевченка - Центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Russian German English Ukrainian

В центрі позашкільного виховання функціонує два вокальних гуртка. Один з них з 2013 року очолює Оверчук Інна Петрівна.

У вокальному гуртку займаються 15 учнів гімназії. Мета вокального гуртка навчити дітей сприймати і любити музику, естетично виховувати дітей засобами вокального мистецтва та розвивати їх творчі здібності.

В репертуарі гуртка в основному українські сучасні пісні на будь-яку тему та тематичні твори, присвячені конкретним датам.

Вихованці гуртка приймають участь у всіх загально-масових заходах, які відбуваються у гімназії. Також вокалісти є учасниками загально-міських свят, на яких демонструють свої здібності та професійний ріст. Репертуар, який виконується, відповідає їхнім можливостям, та сприяє їх професійному росту. Підбір репертуару здійснюється разом  учнями і викладачем і відповідає віковим та вокальним можливостям вихованців. 

Розвиватися як професійний вокаліст, вміти поводитися невимушено на сцені, бути впевненим в своїх силах і вірити в свій талант основні задачі  які виконуються на вокальному гуртку.

 


УВАГА!!!

Друзі! Колеги! Випусники! Батьки!

  Запрошуємо всіх небайдужих! 16 листопада 2017  року о 14:00 уприміщенні обласної філармонії розпочнуться урочистості з нагоди 95-річчя від дня заснування середньої школи №5 та 25-річчя Гімназії ім. Тараса Шевченка.

Корисні посилання

Контакти міліції

Авксентьєва Ірина Володимирівна, капітан міліції
Телефон: +380(95)559-50-74