На три тижні пропонуємо дітям зануритися у світ інтенсиву

На виході – знання та вміння, нові друзі й космос вражень та емоцій.

Пропонуємо Вашій дитині провести літні канікули креативно з користю та отримати нові знання, безліч досягнень, яскравий драйв.

Запрошуємо учнів 1-4, 5-8, 10 класів долучитись до онлайн табору в НВО з 01.06.2020 р. по 19.06.2020 р.

Формат табору – це три тижні позитиву і яскравий досвід, спогади про теплу атмосферу табору і яскраві враження про літо.

Усе найцікавіше для вашої дитини!

Орієнтовний план роботи табору «Літня школа успіху»:

І тиждень

Челендж «Буккросінг онлайн». Мета проєкту – зібрати учнівську «бібліотеку онлайн» для читання влітку. Естафета розповіді про книги передається від класу до класу, від паралелі до паралелі.

ІІ тиждень

Майстерня EcoFree «Від екоторбинки – до екології свідомості».

ІІІ тиждень

Серія арттерапевтичних занять з психологом на подолання психоемоційної напруги та пошуку ресурсів.

• Заняття 1. Арттерапевтична вправа «Турбота про особисті потреби».
  • Заняття 2. Майстер клас з ниткографії.
  • Заняття 3. Майстер клас з ізотерапії.

Про події в «Літній школі успіху» Ви можете прочитати в групі на Faсebook за посиланням https://www.facebook.com/groups/699343503562131/

Надрукувати   E-mail