Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання - "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня "Гармонія" - Гімназія імені Тараса Шевченка - Центр позашкільного виховання "Контакт" міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області

Гурток «Арт-ідеї» працює в гімназії ім.. Шевченка  вже 7 років. Керівник гуртка Приймаченко Олена Григорівна. У гуртку займаються діти від 6-17 років в різних вікових групах.

Залучення учнів до творчості є одним із шлях задоволення їх особистих потреб, забезпечення розвитку індивідуальних здібностей, розширення обсягу знань, вирішення проблеми спілкування з однолітками ,змістової та здорової організації вільного часу.

Робота гуртка передбачає впровадження у навчальний процес інноваційних педагогічних технологій ,а саме технології естетичного виховання.

Поняття заняття гуртка розрахована на ознайомлення з різними техніками образотворчого мистецтва, це як сучасні так і старовинні технології.

У гуртку проходе знайомство з різними жанрами образотворчого мистецтва, вивчаються їх основи. Поступово діти знайомляться не тільки з принципами реалістичного зображення, а і з процесом стилізації, що дає можливість вигадувати і придумувати  особисті картини і композиції.

У розвиваючу програму  входять такі техніки:

·         Гуаш

·         Акварель

·         Масляні і воскові олівці

·         Трафарет

·         Змішані техніки

·         Робота з воском

·         Паперопластика

·         Аплікація

·         Ліплення

 

Також участь у гуртку дає можливість діткам приймати участь в різних конкурсах, фестивалях, виставках.


УВАГА!!!

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Национальный аэрокосмический университет им. Н. Е. Жуковского
Освітній портал Педпреса
Освіта в Україні та за кордоном
Мала академія наук України
КОІППО імені Василя Сухомлинського
Департамент освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації
SDW18 banner

Контакти міліції

Авксентьєва Ірина Володимирівна, капітан міліції
Телефон: +380(95)559-50-74