Понеділок, 08 квітня 2019 10:43

Результати Всеукраїнської олімпіади з англійської мови OAS

Восени 2018 учні 4-х класів нашої початкової школи вдруге взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови OLIMPUS AUTUMN SESSION. Слід зазначити, що загальна кількість четвертокласників по всій Україні, які були учасниками олімпіади, становить 1671 учень. І ось наші результати: з 25 учасників лауреатами стали 11 учнів! 8 із них увійшли в ТОП-10 кращих по Україні, 3 учнів- в ТОП-5!!! Учениця 4- А класу Чебановська Вікторія виборола 1 місце, набравши максимальну кількість балів 240 із 240!!! Вітаємо!!! Пишаємось!!! Бажаємо подальших перемог усім лауреатам та учасникам!!!!