П'ятниця, 08 лютого 2019 20:22

Підсумки першого тижня математико-економіко-технологічної декади

Перший тиждень математико-економіко-технологічної декади на тему «Повітря» виявився надзвичайно цікавим і насиченим подіями. Декада розпочалася з мозкового штурму. Учні вирішували, які чинники впливають на якість атмосфери і висували пропозиції, як кожна людина може дбати про якість повітря. Члени гімназійного гуртка журналістики «Медіа світ» під керівництвом Івашури О.В. брали інтерв’ю у кропивничан про чистоту повітря нашого міста.
    STEM неможливо уявити без застосування знань на практиці. Отже, в НВО активно працювала «Чарівна лабораторія». Юні науковці проводили досліди з повітрям.
     Найкраще про об’єкт дослідження можуть розповісти фахівці. Щоб поєднати навчання з реальним життям і розширити знання учнів, ми запросили до гімназії представників STEM – професій і відвідали підприємства нашого міста з навчальними екскурсіями. Серед найяскравіших моментів – зустріч з науковим керівником секції «Експериментальна фізика» Кіровоградської Малої академії наук Денісовим Д.О., зустріч з групою радіаційно-хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону під керівництвом Кудрі Д.В., виступ громадського інспектора, голови ГО «Озеленення. Кропивницький» Надії Паливоди, екскурсія на ПРАТ «Кропивницький ОЕЗ».
    Надзвичайно цікавими були STEM – уроки Кучеренко С.С. і Мамалиги А.Т. з використанням ПЗ Moza в тренінговому центрі.
Не забули ми і про залучення іноземних партнерів: обговорили тему важливості чистого повітря з учнями з США в програмі Flipgrid і працювали в міжнародному проекті з моніторингу погоди EduArctic.
    Наступного тижня на учнів чекають ще багато цікавих заходів в рамках декади. Поспішайте долучитись!