П'ятниця, 08 лютого 2019 19:33

Підсумки першого тижня математичної декади

Підсумком першого тижня математичної декади стала захоплююча, вражаюча екскурсія до метеорологічного центру міста- це кроки у STEAM освіту, які набирають обертів.Дякуємо ректору Неділько Сергію Миколайовичу та батькам за можливість побачити різноманіття літаків, якими вчаться керувати майбутні пілоти. Особливе враження отримали від роботи метеорологів та синоптиків. Діти першими дізналися прогноз на перші 5 діб. В очах дітей відчувалася гордість за перший дорослий рубіж, а саме: за свій успішний вибір професії на борту літака та всередині пожежної машини. Незвичним експериментом стало запускання двигуна літака для учнів.