Середа, 22 серпня 2018 21:21

EdNetworking: апгрейд для освітян Vol.1

ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПИТАНЬ...

Як сьогодні має рухатися школа та освітяни в контексті НУШ? Коли починається НУШ - з ремонтів чи апгрейду свого мислення, візій, пріоритетів?
Як працювати з викликами сьогодення і бути в мейнстрімі, не втрачаючи натхнення і світлого розуму?
І ще з десяток питань, які можна вирішити, якщо бодай раз на місяць зібратися в одному місці, в один час за горнятком кави або чаю:)

Що таке EdNetworking? Ідля чого нам це потрібно?

▶️ Це ініціатива Гімназія ім. Т.Шевченка та Агенція сталого розвитку "Хмарочос": ми пропонуємо популярний і дієвий формат для спілкування, обміну досвідом, синергії між освітянськими спільнотами міста

Тема першої зустрічі - апгрейд для сучасного вчителя, формат - public talks та "світове кафе". Ми плануємо стирати межі між формальною та неформальною освітою, шукати консенсус на користь учнів, надихати вчителів та сприяти їхній творчій і проектній синергії

▶️ Нетворкінг - вільний і часто непередбачуваний формат, тому кожного місяця на учасників чекають нові форми обміну досвідом, можливості, спільні проекти, зустрічі з цікавими людьми, ігрофікації та... багато іншого незвичайного і дієвого!

Захід є некомерційним, спільнокоштовим.
Якщо ви хочете долучитися, потрібно заповнити анкету
https://goo.gl/forms/N71l90JkDBXBuUoL2 ,
пройти відбір, з собою взяти печиво або цукерки, своє улюблене горнятко, чистий блокнот формату А5 та ручку і хороший настрій.

Стиль одягу - smart casual

Де? Коли? О котрій?