Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 746

Понеділок, 15 травня 2017 13:30

Вихованці гуртка "Журналістика" отримав нагороди!

20 квітня

вихованці гуртка "Журналістика" (керівник Івашура О.В.) на Media School fest-2017 отримали свої перші журналістські нагороди!

На конурсі для учнівської молоді "Шкільна журналістика", який проводив КДПУ ім.В.Вінниченка ми отримали ДВА призових місця!
В номінації "Майбутній журналіст" І місце у Дробот Еліни, учениці 10 класу. Дякуємо волонтеру Наталії Міщенко за те, що знайшла час для зустрічі з нами, на спілкування. Саме її історія лягла в основу роботи Еліни.
В номінації "Тележурналістика" колектив гуртка виборов ІІ місце з сюжетом "Інший бік вчителів". Він був створений за участю гуртка "Театральний" (керівник Вавіліна Н.Ф.) та гуртка "Цікава інформатика" (керівник Третяк В.О.). Також дякуємо всім вчителям, які підтримали маленьких журналістів і дали інтерв'ю.

Крім нагородження гуртківці змогли відвідати цікаві тренінги з онлайнової та тележурналістики. Ласували смаколиками, робили цікаві селфі. А ученниця 6 класу Коваль Олександра навіть виграла сертифікат на стажування у Першій електронній газеті.
Учні отримали неймовірні емоції та подарунки від Media School fest-2017.