Шахово-шашковий гурток налічує 15 гуртківців-учнів 1-4 класів і працював за програмою, складеною методистом обласної шахової федерації, і затвердженої управлінням освіти м. Кіровограда в 2004 році, наказ №116/36 від 09.09.04 р.

Гурток також часом відвідують учні інших шкіл: ЗОШ №6, 24, 11, 34. Основною метою роботи гуртка є: прищепити гуртківцям інтерес до шахової гри, навчити елементарним основам гри в шахи та шашки, а також виховання працездатності, наполегливості, об’єктивності та взаємоповаги, розвиток логічного мислення, тренування пам’яті, придбання навичок участі в змаганнях та турнірах.

Протягом навчального року було проведено зустрічі та бесіди з батьками гуртківців, випускався шаховий бюлетень до визначних дат та шахових подій, оформлялася підшивка республіканської шахової газети «Тура», кіровоградського видання «Нова газета», в яких висвітлювались шахові події м. Кропивницький.

Продовжується співпраця з обласним шаховим клубом «Біла тура», міським спортивним комітетом під керівництвом Аношкіна М.І., а також з клубом інтелектуальних ігор бібліотеки ім. Чижевського.

Гуртківці брали участь в різноманітних шахових турнірах:

– Турнір сімейних шахових команд «Осіннє рандеву» 02/04.11.2018р.

Дуднік Кирил 2-Г клас – 4 місце.

– До дня гімназії турнір з шахів – 17/18. 11.2018р.

1 місце – Дуднік Кирил 2-Г клас
2 місце – Копотій Артем 3-Б клас.
3 місце –Науменко Кіра 3-А клас.

– Зимова шахова олімпіада – 26/27.12.2018р.

1 місце – Баранчук Артем 6-А кл.
2 місце – Петринський Ярослав 3-Б кл.
3 місце – Копотій Артем 3-А кл.

– Міські шахові змагання до Дня 8 Березня «За наших мам!»

3 місце – Петринський Ярослав 3-Б кл.

– До Всесвітнього дня здоров’я в бібліотеці ім. Чижевського було проведено турнір з шахів в трьох вікових категоріях: до 8 років; 14років і старше. 29/30.03-2019р.

– Шаховий турнір до Дня захисту дітей – 30/31.05.2019р.

1м. –Петринський Я.;
2м. –Копотій А..;
3м. – Дуднік К.

Особливих ускладнень в роботі гуртка не відзначається: комплектів шахів та шашок вистачає, приміщення мається постійне.

Надрукувати   E-mail