На три тижні пропонуємо дітям зануритися у світ інтенсиву

Змістовний, шкільний, літній відпочинок набирає обертів. Швидко проходить час навіть у важкі для країни часи. Діток об'єднувала спільна мета - бути корисним кожного дня.

За час війни ми всі пережили речі, які не мали б відбуватися, а діти не мали б на власному досвіді дізнатися, що таке сирени, вибухи, вимушений переїзд та війна. На диво, наша психіка досить адаптивна. Саме педагоги гімназії імені Тараса Шевченка під час літнього змістовного дозвілля повернули дітям їх безпечний простір, адже діти більш вразливі до стресових ситуацій. І саме ми, педагоги, дали дітям приклад стійкості та мужності, організували для дітей змістовне Літо 2022. Корабель не тоне на воді, він тоне, коли вода потрапляє всередину. Тому так важливо, що ми впускаємо в дитяче серце та розум. Опікуйтеся психологічним здоров’ям та здоров’ям дітей, розвитком їх інтересів та здібностей. Варто зробити все можливе, щоб наші діти жили у мирі та були щасливі.

ПЛАН роботи дитячого закладу змістовного дозвілля КЗ НВО 1 ступеня “Гармонія” - гімназія імені Т. Шевченка - ЦПВ “Контакт” 2021-2022 навчальний рік Літнє дозвілля червень 2022 р.

Про події в «Літній школі успіху» Ви можете прочитати в групі на Faсebook за посиланням https://www.facebook.com/groups/699343503562131/

На виході – знання та вміння, нові друзі й космос вражень та емоцій.

Пропонуємо Вашій дитині провести літні канікули креативно з користю та отримати нові знання, безліч досягнень, яскравий драйв.

Формат табору – це три тижні позитиву і яскравий досвід, спогади про теплу атмосферу табору і яскраві враження про літо.

Усе найцікавіше для вашої дитини!

Орієнтовний план роботи табору «Літня школа успіху»:

І тиждень

Челендж «Буккросінг онлайн». Мета проєкту – зібрати учнівську «бібліотеку онлайн» для читання влітку. Естафета розповіді про книги передається від класу до класу, від паралелі до паралелі.

ІІ тиждень

Майстерня EcoFree «Від екоторбинки – до екології свідомості».

ІІІ тиждень

Серія арттерапевтичних занять з психологом на подолання психоемоційної напруги та пошуку ресурсів.

  • Заняття 1. Арттерапевтична вправа «Турбота про особисті потреби».
  • Заняття 2. Майстер клас з ниткографії.
  • Заняття 3. Майстер клас з ізотерапії.

Надрукувати   E-mail