Літній відпочинок 2023 року

Шановні батьки та учні!

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 01.06 по 20.06.2023 року буде працювати дитячий заклад відпочинку з денним перебуванням.

Дитячий заклад відпочинку це:

• заклад радості для учнів
  • заклад спокою для батьків
  • заклад творчості для вчителів

Переваги перебування учнів у дитячому таборі «Ромашка»:

– змістовний та безпечний відпочинок протягом кожного дня (свята, екскурсії, конкурси, ігрові програми, години спілкування, турніри, диспути, майстерні добрих справ, тематичні дні);

– кожного дня заняття англійською мовою;

– робота гуртків художньо – естетичного та хореографічного напрямку.

– фізичний розвиток кожної дитини (ранкова гімнастика, спортивні свята та змагання);

– більшість часу діти проводять на свіжому повітрі (екскурсії у природу, в парк, в ліс, відвідування Кіровоградського іподрому);

– одноразова гаряче харчування;

– співробітництво з закладами культури (відвідування музеїв, театрів, філармонії).

Життя нашого закладу відпочинку цікаве, смачне, творче, артистичне, співоче, веселе, туристичне, спортивне, інтелектуальне.

На три тижні пропонуємо дітям зануритися у світ інтенсиву

Змістовний, шкільний, літній відпочинок набирає обертів. Швидко проходить час навіть у важкі для країни часи. Діток об'єднувала спільна мета - бути корисним кожного дня.

За час війни ми всі пережили речі, які не мали б відбуватися, а діти не мали б на власному досвіді дізнатися, що таке сирени, вибухи, вимушений переїзд та війна. На диво, наша психіка досить адаптивна. Саме педагоги гімназії імені Тараса Шевченка під час літнього змістовного дозвілля повернули дітям їх безпечний простір, адже діти більш вразливі до стресових ситуацій. І саме ми, педагоги, дали дітям приклад стійкості та мужності, організували для дітей змістовне Літо 2022. Корабель не тоне на воді, він тоне, коли вода потрапляє всередину. Тому так важливо, що ми впускаємо в дитяче серце та розум. Опікуйтеся психологічним здоров’ям та здоров’ям дітей, розвитком їх інтересів та здібностей. Варто зробити все можливе, щоб наші діти жили у мирі та були щасливі.

ПЛАН роботи дитячого закладу змістовного дозвілля КЗ НВО 1 ступеня “Гармонія” - гімназія імені Т. Шевченка - ЦПВ “Контакт” 2021-2022 навчальний рік Літнє дозвілля червень 2022 р.

Про події в «Літній школі успіху» Ви можете прочитати в групі на Faсebook за посиланням https://www.facebook.com/groups/699343503562131/

На виході – знання та вміння, нові друзі й космос вражень та емоцій.

Пропонуємо Вашій дитині провести літні канікули креативно з користю та отримати нові знання, безліч досягнень, яскравий драйв.

Формат табору – це три тижні позитиву і яскравий досвід, спогади про теплу атмосферу табору і яскраві враження про літо.

Усе найцікавіше для вашої дитини!

Орієнтовний план роботи табору «Літня школа успіху»:

І тиждень

Челендж «Буккросінг онлайн». Мета проєкту – зібрати учнівську «бібліотеку онлайн» для читання влітку. Естафета розповіді про книги передається від класу до класу, від паралелі до паралелі.

ІІ тиждень

Майстерня EcoFree «Від екоторбинки – до екології свідомості».

ІІІ тиждень

Серія арттерапевтичних занять з психологом на подолання психоемоційної напруги та пошуку ресурсів.

• Заняття 1. Арттерапевтична вправа «Турбота про особисті потреби».
  • Заняття 2. Майстер клас з ниткографії.
  • Заняття 3. Майстер клас з ізотерапії.