Всесвітній День авіації та космонавтики

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, це свято присвячене першому польоту людини в космос. Всі заходи, приурочені до цього свята, мали на меті ознайомити учнів з історією космонавтики, її творцями, розкрити роль українських вчених у розвитку космонавтики.

До Всесвітнього дня авіації та космонавтики в Ліцеї були проведені різноманітні онлайн заходи: створення відео-презентації «Космонавтика», виготовлення аплікацій, моделей, малюнків учнів на тему «Космос очима дітей», виставка проектів «Україна та космос», тематичні години спілкування, перегляд відеофільму про першого космонавта незалежної України, героя України Леоніда Каденюка. Саме завдяки йому на навколоземній орбіті вперше пролунав гімн незалежної України, був розгорнутий національний прапор та побував «Кобзар» Тараса Шевченка.