Учні Ліцею говорили зі своїми однолітками та новими друзями з Індії та Індонезії в рамках міжнародного діалогу

Про міцне здоров'я та добробут, глобальні виклики та що особа та громади можуть зробити, щоб покращити здоров'я та добробут говорили учні Ліцею зі своїми однолітками та новими друзями з Індії та Індонезії в рамках міжнародного діалогу як про одну із "Цілей Сталого Розвитку" програми ООН завдяки програмі #generationglobal 25 січня 2024. Глобальні громадяни усвідомлюють значення ментального та фізичного здоров'я, щедро діляться досвідом з власного життя, ставлять запитання, розвивають критичне мислення. Наші друзі з Індії та Індонезії цікавились, яка ситуація в Україні у зв'язку з війною.