Підсумки Тижня знань правил дорожнього руху

У Ліцеї проведено Тиждень знань правил дорожнього руху з метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності, підвищення рівня інформаційно-роз’яснювальної роботи з правил дорожнього руху, створення і підтримки здорових та безпечних умов життя і діяльності людини як у повсякденному житті так і в умовах надзвичайних ситуацій.

Упродовж Тижня безпеки життєдіяльності класні керівники та вчителі основ здоров’я, фізичної культури провели бесіди, уроки безпеки та роз’яснення серед учнівської молоді.

Використано матеріал навчально-методичного посібника «Безпечна дорога додому» https://dopomogadtp.com/metodychni-materialy-z-bezpeky-dorognogo-ruhu/ який пояснює правила поведінки пішоходів (витяги із законодавства), надає рекомендації до використання (носіння) світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі – нової норми, яка впроваджена недавно до законодавства, а також основи страхування життя, здоров’я та майна доступною для дітей мовою.

Опрацьовано ст.35 Закону України «Про дорожній рух» на уроках основ здоров’я.

Проведено бесіди з учнями на уроках фізичної культури

  • «Катання на скейтборді. Правила виконання трюків»
  • «Правила їзди на велосипеді, скутері…. Безпека. Обережність»
  • «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди. Типові травмування пішоходів»
  • «Надання першої домедичної допомоги при ДТП».

Проведена просвітницька робота серед батьків учнів 1-4, 5 класів, які разом з дітьми переглянули відео «Увага! На дорозі – діти! Правила дорожнього руху за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=ZK42k8otbYY та роз’яснювальна робота серед батьків учнів 6-11 класів «Запобігання загибелі та травмування дітей під час автопригод», особливості перевезення неповнолітніх.

Лідери учнівського самоврядування створили повчальний відеоролик «Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам’ятай».

Протягом тижня:

  • класні керівники 1-4 класів, провели уроки безпеки з правил дорожнього руху для учнів 1-4 класів. Переглянули відео «Правила дорожнього руху ???? для дітей ???? безпека на дорозі» за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=4Xq9BqVyH1w, мультики для дітей «Правила безпеки» за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=k46yxx_-6N4. Розгадували загадки «Про правила дорожнього руху» https://www.youtube.com/watch?v=WDnMDqKAuT4.
  • класні керівники 5-11 класів на виховній години провели бесіди з правил дорожнього руху для учнів 5-11 класів.


Надрукувати   E-mail