Підсумки проведення Тижня професійної орієнтації

У Ліцеї Тараса Шевченка проведено Тиждень професійної орієнтації з 16 жовтня по 20 жовтня 2023 року з метою ознайомлення здобувачів освіти із поняттям професія, класифікацією професій, перешкодами, які заважають при виборі професії, правилами правильного вибору професії.

Під час Тижня проведено цікаві, креативні заходи:

• Класні керівники 1-4 класів під час ранкових зустрічей розглядали групи, на які поділяються усі професії. Програли в інтерактивну гру. Створювали спільну дошку, де діти розташували свої матеріали про професії.
  • Класний керівник Драгомирецька Наталія Дмитрівна провела для учнів 2-Б класу креативний захід “Професія моєї мрії”.
  • Учитель мистецтва Гетман Олена Вікторівна провела «Парад мистецьких професій» для учнів 9-х класів, заняття з мистецтва "Перетворюємо каракулі в твори мистецтва" для учнів 6-х класів.
  • Учитель мистецтва музичного Панасовець Сергій Анатолійович провів цікаву презентацію мистецьких професій для учнів 6-х класів.
  • Учитель математики Патріман Наталія Григорівна провела віртуальник урок «Математика у професіях моїх батьків» для учнів 5-х класів.
  • Учитель трудового навчання Виноградова Альона Анатоліївна ознайомила учнів 7-х класів з професією гончар «Ми працю любимо, що в творчість перейшла…», провела практичне заняття з учнями 8-х класів з художнього конструювання під час якого створювали ескізні малюнки «Дизайнер – це модно».
  • Учитель інформатики Шишкарьова Тетяна Валентинівна провела заняття для учнів 10-х класів «AI-спеціаліст. ТОП-10 вакансій у сфері штучного інтелекту».
  • Соціальний педагог Волощенко Юлія Анатоліївна провела віртуальні заняття «Світ професій» для учнів 6, 7, 10-х класів, «Моя майбутня професія» для учнів 8-х, 9-х класів, «Поговоримо про світ професій: Актуальність на ринку праці» для учнів 11-х класів.
  • Бібліотекарі Єрмошенко Світлана Михайлівна, Рожанчук Ілона Юріївна провели заняття в ігровій формі для учнів 2,3-х класів «Світ професій».
  • Керівник гуртка «Палітра творчості» Подопригора Дмитро Вадимович провів віртуальні зустрічі та розказав учням 5-8 класів про професію художник, комп’ютерну графіку.
  • Координатор учнівського самоврядування провела тренінг з представниками учнівського самоврядування на тему «Лідерство».

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії.
Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість,
– одна з умов відчуття життєвої повноцінності.