День Європи в Україні

День Європи в Україні відзначають 9 травня. Подія присвячена всім тим, хто об’єднався для боротьби зі злом – у сучасному світі. Зараз такий час, коли потрібно періодично нагадувати собі – за що ми, власне, продовжуємо боротися. День Європи – саме таке свято, яке це робить. Адже Україна – це Європа, причому не лише територіально, а й психологічно. Європейські цінності завжди були для нас важливішими. Тож, вітаю з Днем Європи вас, колеги!

Європейські цінності «Повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини, у тому числі представників національних меншин – це базові цінності, якими керується не лише Європейський Союз, а й активно реалізує Україна, зокрема через впровадження реформ у сфері освіти та науки».

Учні разом з класними керівниками переглянули онлайн-урок парламентський від Освітнього Центру Верховної Ради України до Дня Європи в Україні.

Вчителі на уроках говорили про День Європи та його значення.

Учні створювали малюнки про європейські цінності та мир на нашій планеті.