Cпівробітники ДСНС України у Кіровоградській області провели профілактичну бесіду серед учнів

2 лютого до НВО завітали співробітники ДСНС України у Кіровоградській області провели профілактичну бесіду серед учнів. Діти дізналися про статистику пожеж у регіоні та отримали корисні поради щодо того, як не допустити виникнення займань у власних оселях. про правила безпеки під час пожежі.

Фахівці ДСНС нагадали учням елементарні правила безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Рятувальники розповідали про види та характеристики вибухонебезпечних предметів та нагадали правила поводження з ними.

Сапер групи піротехнічних робіт детально пояснив учням і продемонстрував, як виглядають боєприпаси часів Другої світової, за яких обставин і де їх найчастіше виявляють, розповів про їх уражаючі фактори та нагадав правила безпеки при їх виявленні. Також учням роздали листівки із застереженнями, правилами безпеки та алгоритмом дій у різних надзвичайних ситуаціях.

Цікавими і корисними були розповіді.