6 грудня – День Збройних сил України

6 грудня до Дня Збройних Сил України з метою виховання у учнівської молоді національної свідомості і патріотизму, формування і розвитку соціально значущих цінностей, громадянських, моральних, психологічних і фізичних якостей у процесі виховання та навчання та належного відзначення державного свята Дня Збройних Сил України в НВО проведено заходи:

• Квест-гра присвячена Дню Збройних Сил України в якій взяли участь учні 5-7 класів. Рухаючись за маршрутом, на локаціях «Держава», «Коштовності фольклору», «Мова», «Зірки слави», «Музична», класи виконували завдання, пов’язані з історією козацтва, звичаями, традиціями, мистецтвом нашого народу.
  • Колажі «Захисник України, який він?».
  • Акція «Привітай військового зі святом». Зібрано солодощі, продукти…
  • Відбулася зустріч із представником організації «Волонтерський Рух України» Міщенко Н.О. на якій учні обговорювали тему «Волонтери-люди доброї волі».
  • На уроках фізичної культури спортивні змагання «Майбутні захисники України» серед учнів 1-4 класів та естафети серед учнів 5-11 класів.
  • Пройшли цікаві виховні години для учнів 1-4, 5-11 класів із використанням фільмів та мультфільмів присвячені Дню Збройних Сил України.