26 листопада – День пам'яті жертв Голодомору в Україні

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять жертв трьох Голодоморів – 1921-1923 років, 1932-1933 років та 1946-1947 років.

Протягом жовтня-листопада у ліцеї проходили заходи, під час яких учні згадували про трагічне минуле свого народу. Класними керівниками, вчителями історії проведені години спілкування, уроки історичної пам’яті «Моторошні дні в історії українського народу».

Учні відвідали музей Голодомору онлайн: відеоекскурсія для дітей 1-6 класів з використанням пісочної анімації; онлайн-тренінг «У пошуках права» 4-7 класів; інтерактивний урок «Геноцид — що це?» онлайн (для учнів 10–11 класів.

Учні, батьки, вчителі долучилася до загальнонаціональної хвилини мовчання та акції – «Запали свічку пам’яті»

вшановуючи тих, хто загинув у страшні часи Голодомору.

Українці вижили і не забули. Ми існуємо і пам’ятаємо.
Ми існуємо, бо пам’ятаємо. Пам’ятаємо про Голодомор…