24 вересня – День міста

З нагоди відзначення 268-ї річниці заснування міста Кропивницького Ліцей долучився до міського челенджу #moye_misto «Моє місто у серці і слові» з нагоди 268 річниці з Дня заснування міста Кропивницького. Представниці учнівського самоврядування Носач Єлизавета, учениця 10-В класу, Дмитрієва Катерина, учениця 8-А класу читали вірші Павла Чорного.

Класні керівники 1-4, 5-11 класів провели виховні години з історії рідного міста «Рідне місто моє».

Гетман О.В., вчитель образотворчого мистецтва організувала та провела віртуальний конкурс малюнку «Моє рідне місто!» серед учнів 1-4, 5-9 класів.

Учителі історії організували сворення Леп-буків «Цікавий Кропивницький» серед учнів 9-10 класів.

Веретенникова О.В., вчитель історії організувала сворення Леп-буків «Цікавий Кропивницький» серед учнів 9-10 класів.

Гетман О.В., керівник гуртка «Веселі акварелі», Тисак І.В., керівник гуртка «Арт-майстерня» організувати малюнки, листівки «Повертайся живим і непереможним» намальовані вихованцями гуртків.

Гозбенко М.М., педагог організатор, організувала малюнки, листівки захиснику «Повертайся живим і непереможним» намальовані учнями 6-11 класів.

Плахотня А.А., Рожанчук І.Ю., бібліотекарі провели бібліотечний урок для учнів 1-х, 5-х класів «Рідне місто моє».