З 8 по 18 вересня 2020 року буде проходити День фізичної культури і спорту, Олімпійський тиждень та Всеукраїнський Олімпійський урок

Мета Всеукраїнського олімпійського уроку – пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом.

Основні навчальні задачі:

– сформувати свідоме ставлення учнів щодо необхідності регулярних занять фізичною культурою і спортом;

– збагатити знання учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів;

– сформувати уявлення учнів про олімпійський рух у світі та, зокрема, в Україні.

Основні пізнавальні задачі:

– розвити пізнавальний інтерес до фізичної культури, спорту та олімпійського руху;

– створити засобами фізичної культури та спорту творчу атмосферу,

– пробудити в учнів бажання розвиватися та удосконалювати свої здібності.

Основні виховні задачі:

– сформувати позитивне відношення та стійкий інтерес до фізичної культури, спорту, олімпійського руху та здорового способу життя.

– сприяти вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів, які гідно представляють нашу державу на міжнародних змаганнях найвищих рівнів.