Відбувся І етап захисту науково-дослідницьких учнівських робіт

28 грудня 2021 року в НВО СЗНЗ І ступеня «Гармонія» – гімназія імені Тараса Шевченка – ЦПВ «Контакт» відбувся І етап захисту науково-дослідницьких учнівських робіт. Усіх учасників привітала Война Галина Георгіївна, директор НВО. Побажала творчої наснаги, успіхів у науковій діяльності та не зупинятися на досягнутому.

Крім того, Галина Георгіївна Война та Ганна Вікторівна Дудіч мали змогу під час захисту нагородити учнів та учителів, які брали участь у дослідницьких проєктах у межах міжнародної програми наукових студентських космічних експериментів SSEP (Національний координатор НЦ МАНу).

Усі присутні мали змогу ознайомитися із цікавими та креативними дослідженнями учнів НВО, поглибити знання з певної галузі, заочно зануритися у процес дослідження, систематизації та узагальнення інформації, дізнатися про особливості харчування космонавтів, про творчу манеру відомих українських письменників, генезис лактозної, глютенової недостатностей в організмі людини; підтримуючу терапію станів тощо.

Учасники захисту:

• «Новаторство Олександра Довженка в осмисленні проблеми війни» – Друкова Ольга, 11 клас (керівник: Лебедєва О.П.);
  • «Жанрова система публіцистики Володимира Винниченка» – Сніжко Софія, 10-А клас (керівник: Окольнича Л.М.);
  • «Єгипетська міфологія» – Мічкур Валерія, 8-А клас (керівник: Вольська С.О.)
  • «Японська література як окрема течія в світовій літературі» – Медведенко Єлизавета, 8-В клас (керівник: Івашура О.В.);
  • «Герої сучасності серед нас» – Євстігнєєв Андрій, 11 клас (керівник: Веретеннікова О.В.);
  • «Нумерологія: міф чи реальність?» – Губа Софія, Гнибіденко Вікторія, Стасюк Софія, 10-А клас (керівник: Горова Л.Д.);
  • «Генезис лактозної, глютенової недостатностей в організмі людини; підтримуюча терапія станів» – Кухаренко Анастасія, 9-А клас (керівник: Нєкрасова В.О.);
  • «Глобальне потепління на прикладі України» – Будак Вероніка, 9-А клас (керівник: Новохатько І.В.)

Учні, які представлятимуть заклад під час ІІ етапу захисту науково-дослідницьких робіт:

І місце – Кухаренко АнастасіЯ, 9-А;

ІІ місце – Євстігнєєв АндріЙ (11) та Сніжко СофіЯ (10-Б);

ІІІ місце – Друкова Ольга (11) та Будак Вероніка (9-А).

ВІТАЄМО!