Підсумки проведення тижня Дорожнього руху «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!»

З 13 вересня по 17 вересня 2021 року в рамках тижня Дорожнього руху «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!» в гімназії Тараса Шевченка з метою поглиблення знань учнів про правила дорожнього руху, ознайомлення дітей з основними дорожніми знаками та сигналами світлофора, уникнення травм і нещасних випадків, виховання навичок свідомої та дисциплінованої поведінки на вулиці, для учнів 1-4, 5-11 класів класними керівниками проведено: Інформаційні хвилинки “Твій друг – дорожній рух”, “Правила дорожнього руху для дітей (дорожні знаки)”, Гра – подорож “Твій друг – дорожній рух”, Гра – подорож «Азбука дорожньої безпеки», Гра-тренінг “Це повинні знати всі.Дорога до школи”, Театралізований урок “Світлофор Моргайко” завітав до нас, Гра-вікторина “Правила дорожнього руху знай-життя і здоров'я зберігай”, Вікторина “Я – учасник дорожнього руху”, Тренінг "Дорожні правила знаємо – безпеку зберігаємо ", Квест “Правила дорожнього руху”, Урок-тренінг “Безпека на дорозі – безпека життя”, Година спілкування “Країна Дорожніх знаків”, Гра-тренінг “Дотримуйтесь правила дорожнього руху”, Тренінг "Правила дорожнього руху знаємо-у біду не потрапляємо ", Урок-тренінг “Безпечний рух-наш вірний друг”, Вікторина “Безпека руху – це життя”, Виховна година “Безпека на дорозі дорогою до школи”, Презентація на тему:”Безпека на дорозі-безпека життя”, Інформаційна хвилинка “Правила дорожнього руху для дітей. Дорожні знаки”, Презентація “Безпека на дорозі”, Інформаційна година “Вивчаємо дорожні знаки”, Презентація на тему: “Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди”, Безпечний рух – твій вірний друг, “Калейдоскоп дорожніх знаків”, Квест “ПДР знай – життя зберігай”, Бесіда "Безпечний рух", Бесіда -діалог “Дотримуємося правил дорожнього руху бережемо життя”, Бесіда «Безпечний рух – це життя!», Презентація на тему: «Безпечний рух – це наше життя», Виховна година “Правила дорожнього руху. Вивчаємо, знаємо, виконуємо!”, Обговорення ситуацій з теми "Безпека дорожнього руху", Презентація на тему:”Безпека на дорозі-безпека життя”, Інформаційна година “Безпека дорожнього руху”, Інформаційна година “Безпека дорожнього руху – це життя”, виставки малюнків «Пішохідний перехід», «Світлофор», «Правила дорожнього руху», Виставка лепбуків «Вивчаємо, знаємо, виконуємо правила дорожнього руху!», виставка літератури в шкільній бібліотеці, малювання дорожніх знаків на асфальті.

Тиждень знань безпеки дорожнього руху 13.09.-17.09.2021 р. Розробки уроків