Підсумки проведення Тижня безпеки дорожнього руху з 16 по 20 травня 2022 року

Тиждень безпеки дорожнього руху «Правила дорожнього руху-твої правила!» пройшов з метою формування в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, опанування ними життєвих навичок безпечної поведінки в повсякденному житті та в разі виникнення надзвичайних ситуацій

Основними завданнями Тижня дорожнього руху – нагадування правил дорожніх знаків та безпеки, правил під час надзвичайної ситуації будь-якого характеру, посилення роботи серед учнів школи з питань надзвичайної небезпечної ситуації.

Відповідно до Тижня БЖД «Правила дорожнього руху-твої правила!» вчителі-предметники, класні керівники 1-11 класів провели заочні мандрівки, години спілкування, тренінги, бесіди, гра-подорож, переглянули відео, мультфільми, онлайн-зустріч, бесіди з БЖД для учнів:

• -16.05.2022 року – Виховна година в 3-В, 7-А, 9-В, 10-Б класах
  • -17.05.2022 року – Виховні години в 6-Б, В, 7-Б, 8-А, В класах
  • -18.05.2022 року – Виховна година в 1-А, В, 2-А, Б, В, Г, 3-А, Б, Г, 4-А, Г, 5-Б, В, Г, 6-А, 7-В, 8-Б класах
  • -19.05.2022 року – Виховні години в 1-Б, Г, 4-Б, В, 5-А класах
  • -20.05.2022 року – Виховні години в 9-А, Б, 10-А, 11 класах

Інформаційний дайджест «Безпека на дорозі – показник культури кожного з нас»

Гетман О.В., вчитель образотворчого мистецтва провела заняття з малювання «Світлофор» під час якого учні створили дорожні знаки в малюнках.

Цікавими та змістовними були виховні години, проведені класними керівниками 1-4, 5-11 класів: «Твій друг – дорожній рух», «Безпека дорожнього руху-це життя», «Правила дорожнього руху знай – життя зберігай», «Безпечний рух– твій вірний друг», вебквест «Правила дорожнього руху», «Безпека на дорозі»,

«Безпечний рух – твій вірний друг!», «Дорожні знаки», «Дорожній рух – безпечний рух!», «Правила дорожнього руху знай – життя зберігай», «Будь помітний на дорозі», «Безпека на дорозі – це безпека життя»,

«Вчи і поважай правила дорожнього руху», «Знай і виконуй правила дорожнього руху», «Правила дорожнього руху – твої правила!», Вебквест «Дорога не для забав!», «Руху правила – єдині, знати їх усі повинні», «Бережи життя», «Безпека на дорозі показник культури нації», «Безпека руху велосипедиста: правила та поради, які варто врахувати під час поїздки велосипедом», «Безпека дорожнього руху», «Безпека дорожнього руху», «На дорозі перебуваю – про безпеку пам’ятаю», «Правила дорожнього руху. Безпечний пішохід», «Безпека на дорозі», квест-гра «Правила дорожнього руху», «Бережи життя», «Знай та виконуй правила дорожнього руху», «Безпека усіх учасників руху», вікторина-гра з правил дорожнього руху, «Правила дорожнього руху-твої правила!», «Руху правила-єдині, знати їх усі повинні», вебквест «Цікаві правила дорожнього руху», «Правила дорожнього руху, «Безпечний пішохід», «Безпека дорожнього руху».

Особливо цікавим уроком стала бесіда в 9-В класі «Безпека на дорозі -показник культури кожного з нас» зі створення Padlet дошки

Сделано на Padlet