Із 22 по 26 січня у ліцеї проходив «Інженерний тиждень–2024»

Із 22 по 26 січня у ліцеї проходив «Інженерний тиждень – 2024». Для проведення тижня було обрано тему «САМОЗАРАДНІСТЬ». Уміння бути самозарадними посилює нашу незалежність від зовнішньої допомоги. Самозарадність важлива складова розвитку креативності. У пошуку рішень ми тестуємо десятки, як традиційних, так і нових ідей, що неймовірно захоплюють і можуть призвести до нових відкриттів.

Зважаючи на виклики, з якими ми наразі стикаємося, Інженерний тиждень охопив декілька напрямів. Разом із вчителями учні більше дізналися про:

• будівельні матеріали для швидких рішень — технології виготовлення меблів з картону.
  • концепцію циркулярного будівництва та переробку будівельних матеріалів.
  • альтернативні способи збору та очищення води — актуальні практики як для воєнного, так і мирного життя.
  • різноманітні портативні освітлювальні прилади.
  • механічні іграшки та забавки з мінімальної кількості матеріалів.

Переглянути роботи учнів та познайомитися з різними активностями можна за посиланням https://www.facebook.com/groups/699343503562131, #інженерний тиждень