7 квітня – Всесвітній День здоров’я

З метою популяризації здорового способу життя, формування уявлення про здоров’я.

У ліцеї проведено заходи в рамках Всесвітнього Дня здоров’я 05.04.2023– 07.04.2023 року.

Учительський, учнівський, батьківський колективи взяли участь в Акції #Енергетичний батончик_для_захисника_від_ ліцеїста.

Вчителі фізичної культури провели Рухливі ігри та естафети «Веселі старти» серед учнів 5,6 класів. Флешмоб з учнями 6-х класів.

Активності з учнями 7-х класів, флешмоб під час перерви.

• Мотиваційний відео-челендж "Наше здоров'я – у наших руках" серед учнів 5-6 класі.
  • Фізкультурно-патріотичний фестиваль "Козацький гарт" серед учнів 10-В класу.
  • Ранкові руханки офлайн, онлайн для учнів 1-4 класів.

До Всесвітнього дня здоров'я відбулася зустріч з Катериною Валентинівною Лівенцовою, кандидатом медичних наук, доцентом кафедри внутрішньої медицини Донецького національного медичного університету, лікарем терапевтом, лікарем ревматолог, лікарем неврологом на тему "Вода – основа життя людини" для учнів 5-х класів.

Здоровий спосіб життя – запорука міцного здоров'я