29 січня – День пам’яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Здавалося б, минуло так багато років з того часу, а тема боротьби за свою незалежність і досі гостра й актуальна для нас. До цієї події в ліцеї класні керівники 1-11 класів провели виховні заходи, на яких розповіли про січень 1918 року, коли й відбулися ці страшні, криваві й болючі для українців події.

Пам'ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.

З метою ознайомлення учнів з маловідомими фактами української історії та постатями, в тому числі центрального регіону, які сприяли становленню незалежності України протягом ХХ-ХХІ століть науковий співробітник Краєзнавчого музею Мілютін С. розкритв тему "Крути: реалії та міфи, представники учнівського самоврядування взяли участь у цьому заході який проходив в Кіровоградському обласному Краєзнавчому Музеї.

Всі проведені заходи до цієї події об’єднала думка про те, що ця дата назавжди залишиться світлим днем подвигу та прикладу надії і любові до своєї Батьківщини. Бережімо у наших серцях пам'ять про тих, хто боровся і бореться за нашу свободу і незалежність.


Надрукувати   E-mail