28 квітня у нашому закладі відбувся неймовірний Благочинний ярмарок!

Учні початкової школи влаштували справжнє свято для всієї шкільної громади. Вони приготували різноманітні смаколики, виготовили чудові іграшки, браслети, обручки та принесли речі, якими вони більше не користуються.

Кожен стенд на ярмарку був наповнений усмішками та великими надіями. Ми пишаємося нашими маленькими благодійниками!

Найголовніше, що зусилля не пройшли даремно. Завдяки гарячим серцям та щедрим рукам учнів, вдалося зібрати значну суму – 14 679,5 гривень! Це просто фантастика! Кожна монетка та кожна банкнота направлені у фонд "Повернись живим". ??

Благодійна акція наближає нашу перемогу. Кожна зібрана гривня додає нам сил та впевненості у те, що можемо зробити реальний внесок у долю воїнів, які захищають нашу країну.

Велике спасибі всім, хто брав участь у нашому Благочинному ярмарку!