21 листопада – День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

21 листопада в ліцеї проведено інформаційну хвилину представниками учнівського самоврядування "Революція Гідності: на шляху до історії"; челендж до Дня Гідності та Свободи: читання вірша для воїнів захисників; відеозвернення до воїна-захисника, «Герої поруч».

Сьогоднішнє свято відзначається на честь вшанування Революції Гідності – події в історії сучасної України, яка змінила життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе у ньому.


Надрукувати   E-mail