14 лютого – День Святого Валентина

День Святого Валентина в ліцеї пройшов креативно, творчо. Діти взяли участь в квесті дуже активно.

Поєднали сторітеллінг з Днем Святого Валентина. Учні створювали сердечка за допомогою цифрового помічника.

Сторітеллінг це ефективний метод навчання дітей? Діти люблять слухати історії більше, ніж доповіді, описи чи визначення, тому що вони легше сприймаються (задіяна не лише раціональна сторона сприйняття інформації, а й образна). Отже, реалізується принцип доступності навчання. Ці зміни відбуваються в процесі боротьби, наполегливої праці, виконання складних завдань.

Історія динамічна. Історія впливає на почуття дитини, а це підвищує рівень концентрації уваги. Тому всі уважно слухають навчальний матеріал, сприймають його, а потім з легкістю можуть відтворити.

«Словесна творчість – це могутній засіб розумового розвитку людини, перед якою відкривається світ. З того часу, як слово стає для дитини інструментом, за допомогою якого твориться нова краса, дитина піднімається на нову сходинку бачення світу, досягає якісно нового етапу у своєму, духовному розвитку. Їй хочеться у слові виразити своє захоплення, свій подив перед красою світу». В.Сухомлинський.