Президент УС

У ст. 12 Закону України «Про освіту» зазначено: «Метою повної загальної середньої освіти є всебічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності».

Ця мета досягається через формування ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині, це:

• вільне володіння державною мовою та іноземними мовами;
  • компетентність у галузі природничих наук, техніки та технологій;
  • інноваційність;
  • екологічна компетентність;
  • навчання впродовж життя;
  • громадянські та соціальні компетентності, пов’язані з ідеями демократії, справедливості, рівності, прав людини, здорового способу життя;
  • культурна компетентність;
  • підприємливість.

Тому в кожному навчальному закладі вся система роботи має бути спрямована на те, щоб випускник відповідав вимогам часу: конкурентноздатний, комунікабельний, з активною життєвою позицією, знає і може використати свої знання, вміння у сфері діяльності.

З 1992 року  у гімназії ім.Т.Шевченка існує гімназійний парламент. Це громадське об’єднання  школярів, яке має на меті урізноманітнити шкільне життя, навчитися вирішувати питання організації дозвілля, допомогти формувати активну життєву позицію та зреалізувати свої здібності, вміння. Цікавою формою ділової гри у 5-11 класах є «Виборина». Зміст гри полягає в тому, що кандидат на посаду голови УС має сформувати команду прихильників та свою програму дій, донести її до всіх учнів гімназії. Раджу всім спробувати у себе в НВО цю гру.

I етап. У класах проходять збори, на яких обговорюють питання, хто хоче спробувати свої сили у передвиборчій гонці за пост голови УС. У поміч кандидату формується команда підтримки. Вони мають зареєструватись у виборчій комісії (написати заяву).

На цьому етапі формується виборча комісія (в основному це учні 11-х класів). Термін - 3 дні.

II етап. Кандидат із групою підтримки складають програму дій. Термін – 1 тиждень.

III етап. Реалізація програми дій: агітація та пропаганда. Кандидат та група підтримки доносять програму до класних колективів. Термін – 1 тиждень (понеділок-четвер)

IV етап. Зустріч кандидатів. Кандидати можуть виголосити «паблік-ток» та «відбити» запитання конкурентів та запрошених представників від класів.

V етап. Голосування. Підрахунок голосів.

Останнє редагування Середа, 11 квітня 2018 14:47

18 квітня 2018 року о 16-00 відбудеться лекція для батьків та педагогів з теми: "Як бути  батьками іноваторів? Як знайти підхід до дитини." за участю професійних тренерів, психологів, лайф-коучів ( у рамках просвітницького проекту).

Місце проведення: актова зала "Контакту"