Вас вітає Шкільний Європейський Клуб (ШЄК) "Europe United" на базі гімназії ім. Т.Шевченка м. Кіровограда.

Керівник - Харченко Ірина Вікторівна.
Наш клуб було засновано в 2005 році.
Того ж року двоє учнів і керівник за виграшем конкурсу були запрошені до Польщі в рамках проекту.
Активна робота Євроклубу поновилась у період 2007-2008 років.
Ми виграли грант на поїздку в країни ЄС, і в рамках проектів "Крок назустріч" 2007р. та "Ближче до Європи, ближче до Польщі" 2008р. відвідали Польщу.
Завдяки цим візитам ми дізналися більше корисної інформації про життя країн ЄС, освіту, традиції (Польщі), познайомились з історичним та повсякденним житям Польщі.
Окрім цього ми також беремо участь у багатьох всеукраїнських конкурсах.
Наш Девіз:
СATCH A DREM AND RUN WITH IT!

******************************************************************

Молодіжний міжнародний обмін з Польщею "Chatterbox",  місто Устшики-Дольне, виграли грант в рамках програми "Молодь в дії", 15 учасників плюс 2 координатори. (10 днів) (вересень, 2013).
Молодіжний обмін (Польща, Грузія, У
країна, Угорщина) Start me up, місто Заржече, Польща, 7 учасників і один координатор (10 днів) (вересень, 2013).
У рамках обмінів знайомство з культурою інших країн, євроінтеграція.

******************************************************************

Молодіжний міжнародний обмін з Польщею "On step closer",  місто Закопане, виграли грант в рамках програми "Польсько-український обмін" Польського Народного Дому Культури, 16 учасників плюс 2 координатори, (9 днів) (22.11 – 02.12. 2014 р.)
У рамках обмінів знайомство з культурою інших країн, євроінтеграція.