Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання - "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеню "Гармонія" - Гімназія імені Тараса Шевченка - Центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Russian German English Ukrainian

          Відповідно до річного плану роботи протягом року поводилися заходи, які  були спрямовані на створення здорових, безпечних умов роботи працівників закладу; формування безпечної поведінки,  збереження та зміцнення здоров’я учнів.

            У вересні проводився Всеукраїнський конкурс-рейд «Увага! Діти – на дорозі», який розпочався із загальногімназійної лінійки, підготовленою педагогом організатором  Гозбенко М.М. та учнівським самоврядуванням, до якої залучили працівників ДАЇ.

З 14  по 18 вересня 2015 року Тиждень знань безпеки життєдіяльності  на тему «Коли вирушаєш у путь – будь обережним!», у рамках якого відбулися заходи:

·        обладнані куточки безпеки руху з використанням наочних посібників і плакатів;

·        проведений конкурс з безпеки дорожнього руху та виставки дитячих малюнків;

·        працювала агітбригада загону Юних інспекторів руху; проводились тематичні уроки для молодших школярів;

·        у 9-А класі (вих. Лебедєва О.П.) відбулася інтелектуальна гра на тему «Коли вирушаєш у путь – будь обережним!»;

·        у 5-В, 6-Б, 6-А, 8-Б, 11-А класах проводились тематичні вікторини;

·        учні 5-Б класу (вих. Веретенникові О.В.) переглянули презентацію

         З метою пропаганди здорового способу життя, збереження і розвитку національних традицій, підвищення рівня фізичної підготовки учнів протягом вересня 2015 року у НВО проходив Місячник фізичної культури та спорту. У рамках Місячника в навчальному закладі проведено Всеукраїнський олімпійський урок, Олімпійський тиждень та День фізичної культури та спорту.  10 вересня відбулася лінійка, приурочена Олімпійському тижню. На лінійку була запрошена Зайцева Валентина Михайлівна, майстер спорту з гімнастики, учасниця Пекінських Олімпійських ігор, тренер школи Олімпійського резерву. З метою пропаганди здорового способу життя, залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом під час лінійки були організовані показові виступи з гімнастики та бойового самбо. Після лінійки учні 5-х класів були запрошені до актової зали для проведення Всеукраїнського олімпійського урока. Для учнів 6-11 класів Олімпійський урок проведено під час виховних годин.

                   Під час проведення Місячника також проводились наступні заходи:

-         відвідування бібліотеки ім. Бойченка;

-         вікторини;

-         виставки;

-         виховні години.

Протягом Олімпійського тижня вчителі фізичної культури організували та провели змагання «Веселі старти» для учнів 4-7 класів.

Учні гімназій взяли участь у міських змаганнях:

- у першості міста з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» (3 вікові групи);

- у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»);

- у ІІ турі фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»;

- у змаганнях з настільного тенісу;

- у військово-спортивному святі «Україна – єдина країна»

        Активну участь у зазначених заходах взяли вчителі фізкультури Лисенко Р.В., Мужинський Д.О.                                               

            29 вересня  2015 р. проведено єдиний день профілактики дитячого травматизму.  Вихователі гімназійних класів та класні керівники провели єдині виховні години з єдиною тематикою, конкурси та виставки дитячих малюнків з профілактики травматизму.       

З 09  по 13 листопада в НВО проходив Тиждень знань  безпеки життєдіяльності на тему «Вогонь наш друг та не завжди, чекати можна і біди», у рамках якого відбулися заходи:

·        конкурс малюнків на тему «Вогонь друг, вогонь – ворог» проведений у кожному класі початкової школи, найкращі малюнки відібрані для виставки у рекреації;

·        виставка плакатів;

·        тренінг «Ти – пішохід!», проведений вихователем ГПД  1-Б класу Борщевською Н.В.;

·        вистава «Із вогнем не жартуй», яку підготувала вихователь ГПД 1-В класу Андреєва Н.В.,

·        рольова гра «Поради блакитного вогника»провела у 2-Б класі класний керівник Єрьоменко О.Г.;

·        розроблені пам’ятки,  проведені диктанти з учнями 2-Б  класу (вч. Єрьоменко О.Г.)  2-В класу (вч. Драгомирецька Н.Д.;)

·        бесіда «Пожежа в побуті» з учнями 1-А класу, під час якої  вчитель Богдашова Т.Р.  разом з дітьми склали алгоритм дії під час пожежі у побуті;

·        перегляд та обговорення презентації «Пожежна небезпека» (2-А клас, вихователь Гуріна О.О), (3-А клас, вих. Сидоренко Л.О.)

·        учні 8-х класів провели шефську роботу у початковій школі

·        зустрічі:

ü  з заступником начальника відділу інформації та комунікації з громадськістю МНС у Кіровоградській області Бакай А. – учні   5-В класу;

ü  викладачем НМЦ та БЖД у Кіровоградській області            Вареником С.І.; - учні 10-Б, 9-Б та 8-Б класів.

ü Бакай А та Вареник С.І провели урок безпеки для учнів 6-Б та  10-А класів;

·        цікава екскурсія до пожежної частини  учнів 5-х класів; 

·        учні 9-В класу провели ділову гру - урок  прес-конференцію.

Під час Тижня було проведено чимало цікавих заходів: учителі початкових класів, а також вихователі-наставники 5-11 класів провели бесіди відповідної тематики, які супроводжувалися показом фото- та відеоматеріалів, практикумами на вулицях міста та на подвір’ї школи, вікторинами.

Учнями початкових та 5-6-их класів оформлені виставки малюнків відповідної тематики. У всіх класах були оформлені тематичні виставки, виставки дитячої літератури.

З 08 по 13 лютого  2016 року проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Здоровя мати – вік біди не знати!», у рамках якого відбулися заходи:

·        бесіди  щодо організації здорового способу життя відповідно до вікових груп: у 1-4, 5-9, 10-11 класах.;

·        виставки малюнків;

·        виставки тематичної літератури;

·        диктанти;

·        зустріч з лікарями Обласного центру здоров’я  учнів 6,7 класів;

·        практикуми «Мандрівка  по країні Корисних продуктів», «Обираємо здоровий спосіб життя», «Правила збереження зору» для учнів початкової школи;

·        відеопрезентації та відеоуроки підготували вихователі-наставники гімназії та вчителі початкової школи.

         З 11 по 15 квітня 2016 року у НВО проходив  Тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Цивільний захист це не жарти, треба всім про нього знати!». У рамках тижня 15 квітня був проведений День ЦО, який розпочався з єдиної виховної години. О 12 годині 30 хв. усі учні НВО  практично відпрацювали евакуацію із навчального закладу та вишикувалися на загальногімназійну лінійку. На лінійку було запрошено представників МНС, які ознайомили учнів з правилами поводження у разі надзвичайних ситуацій,  принципами тушіння пожежі, продемонстрували як користуватися вогнегасниками. Також учні гімназії та початкової школи практично відпрацювали дії на випадок пожежі. Під час проведення тижня були запрошені фахівці для навчання учнів  і відпрацювання практичних дій: завідувач учбово-навчального тренувального центру медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Радкевич М.О. працював з учнями 9-11 класів; майстер виробничого навчання НМЦ Кравченко О.Л. провів лекції для учнів середніх класів гімназії.

          Вчителі основ здоров’я та Захисту Вітчизни Гозбенко М.М., Ладєйщикова Т.В. провели  уроки-вікторини, тренінги з правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Протягом тижня були організовані екскурсії до рятувальних частин, музею пожежної частини, уроки у бібліотеках ім. О.Бойченка, ім. Т.Шевченка. У початковій школі проведено виставки – вернісажі  дитячих малюнків, організовано випуск стіннівок.  Учні 3-В класу (уч. Вдовиченко Т.В.) зустрілися з представником служби рятування при надзвичайних ситуаціях.

 

 


УВАГА!!!

Друзі! Колеги! Випусники! Батьки!

  Запрошуємо всіх небайдужих! 16 листопада 2017  року о 14:00 уприміщенні обласної філармонії розпочнуться урочистості з нагоди 95-річчя від дня заснування середньої школи №5 та 25-річчя Гімназії ім. Тараса Шевченка.

Корисні посилання

Контакти міліції

Авксентьєва Ірина Володимирівна, капітан міліції
Телефон: +380(95)559-50-74