Гурток "Web-дизайн"

Наш сайт - http://web-design.rf.gd

Аналіз роботи гуртка «Web-дизайн» за 2018 н. р.

Керівник гуртка Третяк В. О.

Основною метою роботи гуртка «Цікава інформатика» є:

• Забезпечити стійке володіння гуртківцями основними знаннями про процеси перетворення, збереження і використання інформації, значення інформаційних процесів;
  • Створити умови для вироблення практичних навичок свідомого і раціонального використання комп’ютерів, зокрема у навчально-пізнавальній діяльності учнів;
  • Розвивати практичні навички роботи з програмними засобами та алгоритмічне мислення;
  • Виховувати культуру поведінки за комп’ютером, відповідальність при виконанні завдань, інформаційну культуру.

Завдання гуртка:

• Розвивати пізнавальний інтерес до предмету «Інформатика»;
  • Навчити школярів прийомам організації інформації;
  • Сформувати загальнонавчальні уміння та навички;
  • Сформувати вміння застосувати теоретичні завдання на практиці;
  • Розвивати увагу, спостережливість, абстрактне та логічне мислення, творчий та раціональний підхід до рішення завдань.

Очікувані результати

Учень:

• застосовує набуті знання на практичних заняттях;
  • володіє знаннями з основ інформатики, культурою організації інформації;
  • володіє практичними навичками свідомого і раціонального використання комп’ютерів;
  • має культуру поведінки за комп’ютером;
  • володіє знаннями про процеси перетворення, вироблення і збереження інформації.

Результативність роботи:

1. Вивчення автоматизованого створення й підтримки веб-ресурсів.
  2. З’ясування принципів доступу до інформації в мережі Інтернет: понять про веб-сайт, веб-сторінку, структуру сайту; реєстрації сайту на безкоштовному сервері; автоматизованого створення естетичної веб-сторінки, вибору її оформлення.
  3. Аналіз принципів створення й адміністрування веб-сайту на безкоштовному сервері, наповнення веб-сторінки інформацією.
  4. Створення посилань, завантаження файлів на сервер, вставлення відео з Youtube.
  5. Автоматизоване створення й адміністрування форумів та читачів, створення і ведення блогу.
  6. Вивчення основ мови HTML: інтерфейсу програми, режиму перегляду веб-документа.
  7. Здобуття призових місць разом із учасниками гуртка журналістики на обласному конкурсі «Шкільна журналістика» – двох номінаціях «Майбутній журналіст» та «Відеожурналіст».
  8. Структурування веб-сторінок та сайтів.
  9. Робота із шкільним сайтом, його оновлення та вдосконалення. Ведення шкільних новин на сайті.
  10. Оволодіння гуртківцями знаннями для створення і ведення власних сайтів та блогів.
  11. Створення сайту для музею «Визволення Кіровоградщини»  та робота над ним: заповнення та оновлення матеріалів, SEO-просування у пошукових мережах.
  13. Розробка проекту «Власний веб-дизайн».
  14. Робота над проектом «Навчальний веб-дизайн».
  15. Розробка проекту «Веб-сторінки з анімаційними кліпами для веб-сайту».
  16. Презентація учнями власних проектів.
  17. Участь у конкурсах:
  • «Україна та НАТО»;
  • «Конкурс сайтів»;
  • Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»;
  • Олімпіада з інформатики;
  • XV Міжнародний конкурс із Web-дизайну та комп’ютерної графіки.

Останнє редагування Понеділок, 04 лютого 2019 17:15

Шановні батьки, учні, вчителі!

Запрошуємо на свято першого дзвоника, яке відбудеться 02.09.19 р. о 8.30 на подвір‘і НВО.