гурток «Пенчак-сілат»

У гімназії ім. Шевченко з 1 вересня 2017 року проводиться секція пенчак-сілат. На базі малого спортивного залу школи тренується 18 юних спортсменів. Керівник: Тихоненко Віктор Валерійович. Час роботи гуртка: пн, ср, пт - 14.00 - 16.00.

Пенчак- сілат, це індонезійський і малозійское бойове мистецтво. У перекладі означає (бій блискавок). Це добре відоме бойове мистецтво в світі, в Україні воно розвивається з 2008 року. У Кропивницького цей вид єдиноборства з'явився в 2009 році.

У березні 2017 року чемпіонат України з пенчак сілат проходив в Кропивницькому. Команда Кропивницького виграла командний кубок за 1-е місце (поклавши в свою скарбничку 23 золоті медалі).

Керівник секції пенчак сілат (Тихоненко Віктор Валерійович - віце президент української федерації пенчак- силат, головний тренер збірної України з пенчак сілат, тренер вищої категорії, чорний пояс 3-й дан, має 15 річний стаж тренерської роботи і два педагогічні освіти, фізкультурний і історичне ).

4 листопада в Кропивницькому пройшов всеукраїнський турнір з пенчак на якому взяли участь учні гімназії Т.Шевченка. Турнір (Хелоуін кап) зібрав 200 учасників з 8 регіонів України. Команда м Кропивницького завдяки учням 5-ї школи зайняла 1-е командне місце.

24 грудня о м.Кропивницький пройде чемпіонат міста серед загальноосвітніх шкіл з пенчак сілат.

Останнє редагування Вівторок, 13 лютого 2018 10:24