Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання - "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня "Гармонія" - Гімназія імені Тараса Шевченка - Центр позашкільного виховання "Контакт" міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області

ЗВІТ  ПРО РОБОТУ

ШАХОВО-ШАШКОВОГО ГУРТКА «ДРУЗІ  КАЇСИ»

в 2018\ 2019 навчальному році

 

Шахово-шашковий гурток  налічує 15 гуртківців – учнів 1-4 класів – і працював за програмою, складеною методистом обласної шахової федерації, і затвердженої управлінням освіти м. Кіровограда в 2004 році, наказ № 116 / 36 від 09.09.04 р.

Програма розрахована на 140 годин вивчення тем початкового рівня та 12 годин на змагання.

Гурток також часом відвідують учні інших шкіл: ЗОШ № 6, 24,  11, 34. Основною метою роботи гуртка є: прищепити гуртківцям інтерес до шахової гри, навчити елементарним основам гри в шахи та шашки, а також виховання працездатності, наполегливості, об’єктивності та взаємоповаги, розвиток логічного мислення, тренування пам’яті, придбання навичок участі в змаганнях та турнірах.

Протягом навчального року було проведено зустрічі та бесіди з батьками гуртківців, випускався шаховий бюлетень до визначних дат та шахових подій, оформлялася підшивка республіканської шахової газети «Тура», кіровоградського видання «Нова газета», в яких висвітлювались шахові події м. Кропивницький.

Продовжується співпраця з обласним шаховим клубом «Біла тура», міським спортивним комітетом під керівництвом  Аношкіна М.І. , а також з клубом інтелектуальних ігор бібліотеки ім. Чижевського.

Гуртківці брали участь в різноманітних шахових турнірах:

- Турнір сімейних шахових команд «Осіннє рандеву»   02/04.11.2018р.

   Дуднік Кирил 2-Г клас – 4 місце.

- До дня гімназії турнір з шахів  - 17/18. 11.2018р.

  1 місце – Дуднік Кирил 2-Г клас

  2 місце –  Копотій  Артем 3-Б клас.

   3 місце –Науменко Кіра 3-А клас.

- Зимова шахова олімпіада – 26/27.12.2018р.

   1місце – Баранчук Артем 6-А кл.

   2 місце – Петринський Ярослав 3-Б кл.

   3 місце – Копотій Артем 3-А кл.

- Міські шахові змагання до Дня 8 Березня «За наших мам!»

   3 місце – Петринський Ярослав 3-Б кл.

-  До Всесвітнього дня здоров’я в бібліотеці ім. Чижевського було проведено турнір з шахів в трьох вікових категоріях: до 8 років; 14років і старше.                    29/30.03-2019р.

- Шаховий турнір до Дня захисту дітей – 30/31.05.2019р.

1м. –Петринський Я.;      2м. –Копотій А..;      3м. – Дуднік К.

Особливих ускладнень в роботі гуртка не відзначається: комплектів шахів та шашок вистачає, приміщення мається постійне.

Програму гуртка виконано, мета досягнута.

 

 

 

     ЦПВ «Контакт» - багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, який є невід’ємною частиною Навчально виховного об'єднання.  

     Колектив ЦПВ «Контакт» працює над тим, щоб в позаурочний час виховувати і навчати дітей, формувати їх естетичні смаки, світоглядні орієнтири, які стануть підставою життєвого вибору, розвивати пізнавальну діяльність, створювати умови для самореалізації молоді.

     Завдання  сучасного  освітнього закладу – формування громадянина-патріота, здатного розбудувати суверенну Україну, творчої особистості з високим рівнем інтелектуального і духовного розвитку. Тому форми й методи виховання в ЦПВ «Контакт» базуються на українських традиціях, кращих надбаннях національної та світової педагогіки й психології. Домінантою навчально – виховного процесу є національно – патріотичне виховання молоді, формування у особистості ціннісного ставлення до навколишньої дійсності, до самої себе, розвитку активної та високоморальної життєвої позиції.

     Для якісного виконання завдань, які стоять перед позашкільною освітою в цілому, у ЦПВ «Контакт» на сьогодні створено гуртки за такими напрямками:

  

 

 

Гурток “Арт майстерня” розпочав свою активну роботу у 1991 році за напрямком декоративно-ужиткове мистецтво. Очолила гурток керівник Тисак Ірина Володимирівна.

УВАГА!!!

 

 

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Национальный аэрокосмический университет им. Н. Е. Жуковского
Освітній портал Педпреса
Освіта в Україні та за кордоном
Мала академія наук України
КОІППО імені Василя Сухомлинського
Департамент освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації
SDW18 banner

Контакти міліції

Авксентьєва Ірина Володимирівна, капітан міліції
Телефон: +380(95)559-50-74