Гурток «Театральний».Керівник гуртка Вавіліна Н.Ф.

Одним із найважливіших засобів розвитку творчої активності дитини є театральна діяльність, адже вона створює умови для спільних переживань, виявляє інтерес до органічної, природної активності дітей, підсилює образно-емоційне сприйняття мистецтва і всього навколишнього світу, сприяє інтелектуальному розвитку дитини і самовираженню в цілому.
   Саме ці завдання є основними у роботі театрального гуртка «Юні театрали», який працює в
 гімназії ім. Т.Г.Шевченка при центрі позашкільного виховання «Контакт».  Під керівництвом Вавіліної Наталії Федорівни гурток працює з 24 лютого 2016року.
Вихованці гуртка, а це 30 дітей різного шкільного віку знайомляться з театральною діяльністю,  вивчають елементи акторської майстерності, сценічний рух, сценічну мову, пластику, які вирішують ряд творчих завдань: розвиток художньої уяви, творчої ініціативи, емоційної гнучкості, культури мови, естетичних смаків та оцінок, розвиток фантазії та асоціативного мислення.

Майстерністю вихованців шкільного театрального гуртка глядачі неодноразово насолоджувались під час різноманітних заходів: виховний захід до Дня св. Миколая, новорічні ранки, День св.Валентина,  міський творчий проект «Світ дитинства», свято 8 березня, міський театральний конкурс « З Кобзарем у серці », свято до 71-ї річниці Перемоги над нацизмом та завершення Другої Світової війни. Вихованці гуртка є постійними ведучими гімназійних заходів, обласних фестивалів, конкурсів. На міському конкурсі «Театральна молодь креативного міста» вихованка гуртка Драна Марина посіла почесне І місце в своїй віковій категорії.
   Яскравим підсумком роботи театрального гуртка за 2015/2016 навчальний рік став творчий звіт, який відбувся 30 травня 2016 року у приміщенні Кіровоградського музично-драматичного театру ім. Кропивницького.
   Кращих, найсумлінніших та найактивніших вихованців нагороджено подяками та подарунками.

Міські конкурси:

«Театральна молодь креативного міста».Номінація «Художнє слово» - І місце.