ЗВІТ  ПРО РОБОТУ

ШАХОВО-ШАШКОВОГО ГУРТКА «ДРУЗІ  КАЇСИ»

в 2016\ 2017 навчальному році

Шахово-шашковий гурток  налічує 15 гуртківців – учнів 1-4 класів – і працював за програмою, складеною методистом обласної шахової федерації, і затвердженої управлінням освіти м. Кіровограда в 2004 році, наказ № 116 / 36 від 09.09.04 р.

Програма розрахована на 140 годин вивчення тем початкового рівня та 12 годин на змагання.

Гурток також часом відвідують учні інших шкіл: ЗОШ № 6, 24,  11, 34. Основною метою роботи гуртка є: прищепити гуртківцям інтерес до шахової гри, навчити елементарним основам гри в шахи та шашки, а також виховання працездатності, наполегливості, об’єктивності та взаємоповаги, розвиток логічного мислення, тренування пам’яті, придбання навичок участі в змаганнях та турнірах.

Протягом навчального року було проведено зустрічі та бесіди з батьками гуртківців, випускався шаховий бюлетень до визначних дат та шахових подій, оформлялася підшивка республіканської шахової газети «Тура», кіровоградського видання «Нова газета», в яких висвітлювались шахові події м. Кропивницький.

Продовжується співпраця з обласним шаховим клубом «Біла тура», міським спортивним комітетом під керівництвом  Аношкіна М.І. , а також з клубом інтелектуальних ігор бібліотеки ім. Чижевського.

Гуртківці брали участь в різноманітних шахових турнірах:

- Турнір сімейних шахових команд «Осіннє рандеву»   02/04.11.2017р.

Дуднік Кирил 2-Г клас – 4 місце.

- До дня гімназії турнір з шахів  - 17/18. 11.2017р.

1 місце – Дуднік Кирил 2-Г клас

2 місце –  Копотій  Артем 3-Б клас.

3 місце –Науменко Кіра 3-А клас.

- Зимова шахова олімпіада – 26/27.12.2016р.

1місце – Баранчук Артем 6-А кл.

2 місце – Петринський Ярослав 3-Б кл.

3 місце – Копотій Артем 3-А кл.

- Міські шахові змагання до Дня 8 Березня «За наших мам!»

3 місце – Петринський Ярослав 3-Б кл.

-  До Всесвітнього дня здоров’я в бібліотеці ім. Чижевського було проведено турнір з шахів в трьох вікових категоріях: до 8 років; 14років і старше.                    29/30.03-2017р.

- Шаховий турнір до Дня захисту дітей – 30/31.05.2017р.

1м. –Петринський Я.;      2м. –Копотій А..;      3м. – Дуднік К.

Особливих ускладнень в роботі гуртка не відзначається: комплектів шахів та шашок вистачає, приміщення мається постійне.

Програму гуртка виконано, мета досягнута.

У звязку з високим рівнем захворюваності тимчасово призупинено навчання серед учнів 5-11 класів НВО та у 1-А, 4-А класах початкової школи 15 та 16 лютого 2018 року. Додаткова інформація для дітей та батьків у клас-румах.