Гурток «Шахи,шашки». Керівник гуртка Ільяшенко А.І.

Шахово-шашковий гурток  налічує 15 гуртківців – учнів 1-4 класів – і працював за програмою, складеною методистом обласної шахової федерації, і затвердженої управлінням освіти м. Кіровограда в 2004 році, наказ № 116 / 36 від 09.09.04 р.

Програма розрахована на 140 годин вивчення тем початкового рівня та 12 годин на змагання.

Гурток також часом відвідують учні інших шкіл: ЗОШ № 6, 24,  11, 34. Основною метою роботи гуртка є: прищепити гуртківцям інтерес до шахової гри, навчити елементарним основам гри в шахи та шашки, а також виховання працездатності, наполегливості, об’єктивності та взаємоповаги, розвиток логічного мислення, тренування пам’яті, придбання навичок участі в змаганнях та турнірах.

Протягом навчального року було проведено зустрічі та бесіди з батьками гуртківців, випускався шаховий бюлетень до визначних дат та шахових подій, оформлялася підшивка республіканської шахової газети «Тура», кіровоградського видання «Нова газета», в яких висвітлювались шахові події м. Кіровоград.

Продовжується співпраця з обласним шаховим клубом «Біла тура», міським спортивним комітетом під керівництвом  Аношкіна М.І. , а також з клубом інтелектуальних ігор бібліотеки ім. Чижевського.

Гуртківці брали участь в різноманітних шахових турнірах:

- Турнір сімейних шахових команд «Осіннє рандеву»   05/06.11.2015р.

Баранчук Артем з 5-Б класу посів 4 місце.

- До дня гімназії турнір з шахів  - 17/18. 11.2015р.

1 місце – Копотій Артем 2-А клас

2 місце – Петринський Ярослав 2-Б клас

3 місце – Баранчук Артем 5-Б клас.

- Зимова шахова олімпіада – 26/27.12.2015р.

1місце – Баранчук Артем 5-А кл.

2 місце – Петринський Ярослав 2-Б кл.

3 місце – Копотій Артем 2-А кл.

- Міські шахові змагання до Дня 8 Березня «За наших мам!» 3 місце – Петринський Ярослав 2-Б кл.

-  До Всесвітнього дня здоров’я в бібліотеці ім. Чижевського було проведено турнір з шахів в трьох вікових категоріях: до 8 років; 14років і старше.

- Шаховий турнір до Дня захисту дітей – 30/31.05.2016р. 1м. – Копатій А.;      2м. – Петринський Я.;      3м. – Шинкар Вова 3-Б кл.