Гурток «Хореографічний». Керівник гуртка Чижмак А.О.

Змістом роботи  гуртка є:

Діяльність сприймання  і ознайомлення з особливостями музично-хореографічного мистецтва, зі спеціальною «мовою» музично-рухового образу.

Дитяча художньо-практична діяльність у двох її проявах – музично-хореографічного  виконавства і виконавської музично-хореографічної  творчості.

Зміст і структура занять у гуртку  відповідають віковим особливостям розвитку дошкільників, провідній ігровій діяльності дітей та історичній логіці розвитку хореографічного мистецтва. Діти здатні збагатити елементарний досвід сприймання танцювальних рухів і образів, способів їх виконання, набувають нового досвіду художньо-практичної діяльності танцювального виконавства та дитячої виконавської творчості у співробітництві з педагогом і одне з одним, переймаючи від дорослого образну мову  і більш різноманітний хореографічний досвід, перетворюючи його на свій власний, набуваючи практики експериментування у царині рухів  і таночків.

Метою роботи хореографічного гуртка є:

Сприяння індивідуальному становленню особистості дитини під впливом цінностей хореографічного мистецтва у процесі власної мистецько-практичної діяльності, взаємодії з педагогом і дитячим колективом.

Формування  елементарних основ хореографічної культури.

Збалансування у дитині фонду її бажань з інтересами, смаками, любов’ю до мистецтва танцю, потребою у репродуктивно-продуктивному танцюванні, у виконанні танців для себе і для інших.

Збалансування  у дитині фонду її  можливостей з музично-хореографічними здібностями, уявленнями про хореографічну діяльність, танцювальними навичками, творчими уміннями, елементарними знаннями і поняттями щодо мистецтва танцю.

Під керівництвом Чижмак А.О. хореографічний гурток працює з березня 2016 року до його складу входять учні 1-4 класів. Гурток діє згідно робочої програми зміст якої наповнюють  сучасні, класичні та українські народні танці.

Вихованці хореографічного гуртка приймають активну участь у житті  НВО.

У звязку з високим рівнем захворюваності тимчасово призупинено навчання серед учнів 5-11 класів НВО та у 1-А, 4-А класах початкової школи 15 та 16 лютого 2018 року. Додаткова інформація для дітей та батьків у клас-румах.