Гурток “Господарочка” розпочав свою активну роботу у 1991 році за напрямком декоративно-ужиткове мистецтво. Очолила гурток керівник Тисак Ірина Володимирівна.

Трудове навчання та виховання має особливу цінність для дітей, тому що за допомогою гурткової роботи  можна краще прокласти місток між школою та самостійним життям. Робота у гуртку є активним засобом переходу від теорії до практики, від знань до  вмінь та навичок, формування таких особистісних якостей, як працелюбство, наполегливість, колективізм, посидючість та інші.

Програма гуртка має на меті виховання в учнів почуття прекрасного, національної самосвідомості, любові до рідного краю, його народу та традицій.

Широкі можливості для розвитку здібностей мають вихованці, які приймають участь у фестивалях, виставках, конкурсах, ярмарках та. Кожного року вихованці гуртка стають переможцями всеукраїнських, обласних та міських конкурсів.

Протягом 2015-2016 навчального року гуртківці брали участь у таких заходах та конкурсах:

Шкільні заходи:

·         Персональна виставка художніх робіт учениці 2-го класу Мічкур Валерії.
·         Виставка дитячих робіт у приміщені закладу.
·         Майстер-клас для батьків учнів першого року навчання. «Новорічна листівка».
·         Майстер-клас для батьків. «Ялинкова прикраса».
·         Виготовлення для шкільної ялинки новорічних іграшок з екологічно-чистих матеріалів.
·         Майстер-клас для учнів 3-А та 4-В класів. Листівки для матусі.
·         Майстер –клас для батьків у техніці Валяння вовни. Тема «Великоднє яйце».

Міські конкурси:
·         «Я хочу жити в якісному світі» І місце Друкова Ольга 5-Вклас.
·         «Джерело мого дитинства». Грамоти за участь.
·         «Військовий янгол» благодійна акція.
·         «Національний банк майбутнього». Переможці: ІІ місце- Шарандак Поліна 1-А клас,
·         ІІІ місце Прокопенко Олександра 1-В клас, ІІІ місце Прокопенко Дар’я 1-В клас.
·         «Збережемо природу рідного краю». Грамоти і призи за участь.
·         «Пасхальний кошик» фестиваль.
·         «Моя сім’я» роботи готуються.

Всеукраїнські конкурси:
·         «Щаслива дитина –квітуча Україна», переможці Мічкур Валерія 2-А, Перерва Поліна 3-Б.
·         «Намалюй свою мрію». Усі учасники отримали дипломи та призи.
·         «Посади дерево добра». За участь діти отримали дипломи і призи.
·         «Український сувенір». Представлено три колективні роботи.
·         «Охорона праці очима дітей». Подано сім робіт.
·         «Смачно, корисно, барвисто». Прийняли участь  Лобко Мілена і Мічкур Валерія.
·         «Знай і люби свій край». Роботи подані, маємо надію на гарні результати.
·         «Великдень без небезпек». Роботи подані, результати будуть відомі 28 травня.

Найкращі роботи гуртківців почесно прикрашають стіни учбового закладу. За активну участь у житті гуртка найкращі діти нагороджуються грамотами та призами.

Ефективність занять залежить від зацікавленості дітей, від емоційного задоволення, яке отримують діти під час занять.

Хочеться висловити подяку батькам, які завжди розуміють і допомагають у організації виставок, не залишаються байдужими до розвитку творчої особистості від якої залежить майбутнє нашої держави.