ЦПВ «Контакт» - багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, який є невід’ємною частиною Навчально виховного об'єднання.

Колектив ЦПВ «Контакт» працює над тим, щоб в позаурочний час виховувати і навчати дітей, формувати їх естетичні смаки, світоглядні орієнтири, які стануть підставою життєвого вибору, розвивати пізнавальну діяльність, створювати умови для самореалізації молоді.

Завдання  сучасного  освітнього закладу – формування громадянина-патріота, здатного розбудувати суверенну Україну, творчої особистості з високим рівнем інтелектуального і духовного розвитку. Тому форми й методи виховання в ЦПВ «Контакт» базуються на українських традиціях, кращих надбаннях національної та світової педагогіки й психології. Домінантою навчально – виховного процесу є національно – патріотичне виховання молоді, формування у особистості ціннісного ставлення до навколишньої дійсності, до самої себе, розвитку активної та високоморальної життєвої позиції.

Для якісного виконання завдань, які стоять перед позашкільною освітою в цілому, у ЦПВ «Контакт» на сьогодні створено гуртки за такими напрямками

Науково – технічний

·        гурток «Цікава інформатика» керівник Третяк В.О.

·        гурток «Робототехніка» керівник Годунко М.О.

·        гурток “Початкове технічне моделювання” керівник гуртка Крючкова Н.В.

Художньо-естетичний:

·         гурток «Господарочка» керівник Тисак І. В.

·         гурток «Валяння вовни» керівник Петріщева С.Г.

·         гурток «Хореографічний» керівник Чижмак А.О.

·         гурток «Вокальний» керівник Позняк І.В.

·         гурток "Кольорові плямки" керівник Дереновська О.В.

·        гурток «Театральний» керівник Вавіліна Н.Ф.

Гуманітарний :

·        гурток «Журналістика» керівник Івашура О.В.

Фізкультурно-спортивний:

·        гурток «Шахи-шашки» керівник Ілляшенко А. І.

Туристсько-краєзнавчий:

·        гурток «Юні музеєзнавці» керівник Присяжнюк В.П