ЦПВ «Контакт» - багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, який є невід’ємною частиною Навчально виховного об'єднання.

Колектив ЦПВ «Контакт» працює над тим, щоб в позаурочний час виховувати і навчати дітей, формувати їх естетичні смаки, світоглядні орієнтири, які стануть підставою життєвого вибору, розвивати пізнавальну діяльність, створювати умови для самореалізації молоді.

Завдання  сучасного  освітнього закладу – формування громадянина-патріота, здатного розбудувати суверенну Україну, творчої особистості з високим рівнем інтелектуального і духовного розвитку. Тому форми й методи виховання в ЦПВ «Контакт» базуються на українських традиціях, кращих надбаннях національної та світової педагогіки й психології. Домінантою навчально – виховного процесу є національно – патріотичне виховання молоді, формування у особистості ціннісного ставлення до навколишньої дійсності, до самої себе, розвитку активної та високоморальної життєвої позиції.

Для якісного виконання завдань, які стоять перед позашкільною освітою в цілому, у ЦПВ «Контакт» на сьогодні створено гуртки за такими напрямками:

Науково – технічний:

гурток «Web-дизайн» - керівник Третяк В.О.

гурток «Робототехніка та 3D-моделювання» - керівник Годунко М.О.

гурток “Початкове технічне моделювання” - керівник Крючкова Н.В.

гурток «Автосправа» - керівник Ярових С.М.

Художньо-естетичний:

гурток «Арт майстерня» - керівник Тисак І. В.

гурток «Валяння вовни» - керівник Петріщева С.Г.

гурток «Хореографічний» - керівник Чижмак А.О.

гурток «Асорті» - керівник Кондратова О.П.

гурток «Феєрія» - керівник Компанієць О.В.

Гуманітарний:

гурток «Media світ» - керівник Івашура О.В.

гурток «Школа мудрих батьків» - керівник Івашура О.В.

Фізкультурно-спортивний:

гурток «Шахи, шашки» - керівник Ільяшенко А. І.

гурток «Східні єдиноборства» - керівник Жеребнов С.О.

гурток «Пенчак-сілат» - керівник Тихоненко В. В.

Туристсько-краєзнавчий:

гурток «Музеєзнавство» - керівник Присяжнюк В.П

18 квітня 2018 року о 16-00 відбудеться лекція для батьків та педагогів з теми: "Як бути  батьками іноваторів? Як знайти підхід до дитини." за участю професійних тренерів, психологів, лайф-коучів ( у рамках просвітницького проекту).

Місце проведення: актова зала "Контакту"