Вас вітає початкова школа «Гармонія»!

Життя в гармонії з красою,
З людьми, з природою і світом.
Спокійно йде чи крутизною,
А є гармонія – є світло!

Надія Красоткіна

«Гармонія» - це школа відкритих можливостей. Відкритих для вчителів, учнів, батьків. Можливостей для найбільш повного задоволення особистісних, творчих, етичних, інтелектуальних та духовних потреб. Завітайте до нас і переконайтесь у цьому самі!

18 квітня 2018 року о 16-00 відбудеться лекція для батьків та педагогів з теми: "Як бути  батьками іноваторів? Як знайти підхід до дитини." за участю професійних тренерів, психологів, лайф-коучів ( у рамках просвітницького проекту).

Місце проведення: актова зала "Контакту"