4 листопада до початкової школи «Гармонія» завітав Начальник Кропивницького МРВ УДСНС України Кіровоградської області полковник Жилін В. П. для нагородження учениці 4-Б класу Перерви Поліни. Дівчинка стала переможницею міського конкурсу «Збережи своє життя». Робота Поліни «Пустощі з вогнем», виконана в техніці вишивка бісером на заняттях гуртка «Господарочка», посіла І місце.

Було приємно отримати нагороду та цінні призи в стінах рідного класу перед однолітками. Начальник УДСНС запросив Поліну разом з однокласниками на екскурсію до чергової частини.

Вітаємо з перемогою й бажаємо подальших успіхів у творчості!

Наша переможниця розповіла про враження від конкурсу. Інтерв’ю підготував Олексій Жаданов (гурток «Журналістика»).

Шановні батьки, учні, вчителі!

Запрошуємо на свято першого дзвоника, яке відбудеться 02.09.19 р. о 8.30 на подвір‘і НВО.