З 06 по 24 червня 2016 року на базі НВО працював літній мовний табір. Він охоплював  200  учнів початкових класів та учнів 5 -8 та 10 класів. Метою діяльності нашого табору  є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, популяризація англійської мови, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб.

Табір відпочинку у своїй діяльності керувався Положенням про дитячий заклад відпочинку з денним перебуванням дітей, працював за затвердженим режимом роботи, та планом виховної роботи.

В таборі з урахуванням вікових особливостей дітей було створено 9  загонів, чисельністю  до  25  дітей в окремій групі на чолі з вчителем та вихователем.

На час роботи табору вихованці початкової школи були  забезпечені повноцінним дворазовим харчуванням відповідно до встановлених фізіологічних та натуральних норм харчування. Харчування проводилось за рахунок батьківських коштів. Вартість одного дня складала  15 грн. Учні старшої школи мали одноразове харчування вартістю 10 грн. в день. 20 учнів пільгових категорій мали можливість харчуватися безкоштовно.

Начальником табору відпочинку, Вдовиченко Т. В., здійснювався обов’язковий постійний контроль за якістю харчування дітей, дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму, безпечними умовами відпочинку та оздоровлення, за проведенням роботи з формування здорового способу життя, за виконанням плану виховної роботи. Діти мали можливість змістовно відпочити та оздоровитися. Учні початкової школи  мали гарну можливість  кожного дня відвідувати басейн.

Виховна робота у пришкільному оздоровчому таборі базувалася на таких основних напрямах: спортивно-оздоровча та художньо-естетична, краєзнавча та гурткова робота, англомовна робота.  План виховної роботи був насичений різноманітними змістовними заходами.

Спортивно-оздоровчий напрям роботи включав в себе ранкову  гімнастику  на свіжому повітрі, різноманітні спортивні змагання (веселі старти, олімпійський день, розваги, футбольні турніри,  навіть турніри з плавання).

Особливою популярністю користується у вихованців художньо-естетичний напрям роботи, бо саме заходи такої спрямованості сприяють розвитку обдарованості, дозволяють учням реалізувати свої творчі можливості, спробувати себе в різних ролях, проявити свій творчій потенціал. Під час проведення свят (відкриття та закриття закладу, свята квітів, свято іграшки тощо), конкурсів, ігрових програм діти змогли проявити свій талант, розкрити свої здібності, добре повеселитися та гарно відпочити.

Нетрадиційно і красиво були проведені свято «Відкриття дитячого закладу відпочинку» з винесенням прапору закладу, виконанням дитячого гімну, запуском голубів, кульок з побажаннями дітей до рідної України, хороводом «Долоньки єднання»;  «Свято іграшки» англійською мовою, з презентацією улюбленої іграшки та  парадом іграшок, «Свято повітряного змія» та інші.

Свіже дихання у щоденний виховний процес вносять  педагоги нашої школи.

Для успішного впровадження Stim освіти було створено предметно-розвивальне середовище «Чарівна ЛегоЛандія». Педагогічний колектив вже встиг оцінити велику користь Лего-конструювання для розвитку дітей, тому діти в таборі мали змогу зануритися в Чарівний світ LEGO-перетворень.

Вихованці дитячого закладу відпочинку „Ромашка" відвідали цикл заходів,  які проводились міськими бібліотеками ім. Шевченко, ім. Бойченка та Чижевського. Було організовано колективне відвідування розважальної шоу – програми філармонії, вистави у ляльковому театрі. Діти відвідали планетарій, кінотеатр «Портал», кафе «Берлога».

Краєзнавчий напрям виховної роботи - це різноманітні екскурсії та подорожі стежинами рідного міста. Кожного року діти подорожують різними маршрутами та відшуковують нові, ще невідомі їм куточки свого міста. Цього року учні відвідали краєзнавчий  музей,  музей авіації, спортивний музей. Змістовною була екскурсія на Фортечні вали, пішохідна екскурсія по вулиці Дворцовїй  та тролейбусна екскурсія по місту.

Мовний табір нашого навчального закладу пропонував  дітям вивчення англійської мови. Діти  отримали захоплюючу мовну практику.

Учні початкової ланки  мали можливість стати учасниками таких тематичних днів та заходів:

Poetry Day  (День поезії)

British Day (День Британії – проект)

My dream of Peace (Моя мрія про мир -конкурс малюнків на асфальті)

Sports Day (День спорту)

Toys’ Day ( День іграшок)

Cartoons’ Day (День мультфільмів та мультиплікаційних героїв)

Postcard’s Day (День листівок – конкурс на оформлення та написання кращої листівки

English Party (святковий концерт англійською мовою)

Вся робота педагогічного колективу була спрямована на те, щоб кожна дитина, яка відпочиває в закладі, стала активним учасником життя шкільного літа - працелюбним, допитливим, витривалим, розумним, добрим, товариським, щоб відпочиваючи, діти зміцнили свій організм, отримали могутній потенціал гарного настрою, заряд бадьорості, бажання відвідувати школу та готували себе до нового навчального року.