Наша гімназія продовжує брати участь у Всеукраїнському проекті ГО «Академїя інноваційного розвитку освіти» "Мій світ без дискримінації”.
В рамках проектної діяльності учні 10-В класу разом з кураторами проекту Брайко О.В. та Івашурою О.В. досліджували явище дискримінації та її різновиди.
З результатами проектної діяльності можна ознайомитись тут

4 листопада до початкової школи «Гармонія» завітав Начальник Кропивницького МРВ УДСНС України Кіровоградської області полковник Жилін В. П. для нагородження учениці 4-Б класу Перерви Поліни. Дівчинка стала переможницею міського конкурсу «Збережи своє життя». Робота Поліни «Пустощі з вогнем», виконана в техніці вишивка бісером на заняттях гуртка «Господарочка», посіла І місце.

Було приємно отримати нагороду та цінні призи в стінах рідного класу перед однолітками. Начальник УДСНС запросив Поліну разом з однокласниками на екскурсію до чергової частини.

Вітаємо з перемогою й бажаємо подальших успіхів у творчості!

Наша переможниця розповіла про враження від конкурсу. Інтерв’ю підготував Олексій Жаданов (гурток «Журналістика»).

До Дня пожежної охорони в Україні та 30- річчя Чорнобильської катастрофи проходив Усеукраїнський конкурс дитячого малюнка. Учасниками стали діти працівників органів та підрозділів ДСНС України. Диплом 1-го ступеня, подяку й цінний приз у віковій категорії від 7 до 11 років отримав учень 4-го класу нашої гімназії В,ячеслав Дяченко за роботу «Порятунок на воді». Нагородження відбулося в столиці, в актовій залі ДСНС України Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколою Чечоткіним.

Крім того, діти та їх батьки відвідали музей та міську пожежно-рятувальну частину.

Вітаємо з перемогою!

З 1 листопада в нашому НВО розпочинається місячник української писемності та мови. Заплановані різноманітні цікаві заходи. Пропонуємо ознайомитись з планом місячника.

Термін

Назва заходу

Клас

Місце проведення

Відповідальні

09.11.16

Радіолінійка, присвячена Дню писемності та мови

У рекреаціях

Єдиний диктант для учнів

Інформаційні повідомлення для учнів 5-6 класів

Лебєдєва О.П.

Інформаційні повідомлення для початкової школи «Походження української мови»

Перегляд фільму про писемність

Рекреація першого поверху біля кабінету праці

Лебєдєва О.П.

Вислови про мову у формі QR-кодів

11.11.16

Проект «Мовний режим у гімназії»

Ткаченко Г.О.

Рожанчук І.В.

Протягом місяця

«Мовний листопад» (вірші про осінь)

Рекреації НВО

Колот О.В.

Вольська С.О.

14.11.16

«Мовне полювання»

Рекреації НВО

Сніжко О.С.

15.11.16

Фразеологія в

QR-кодах

15.11.16

Міжпредметні зв’язки

25.11.16

Фестиваль сучасної патріотичної пісні «Осінні зорі»

Актова зала

Учителі МО

Міжнародна гра з української та зарубіжної літератури «Сонячна квітка»

Учителі МО

21 жовтня в стінах гімназії для наших педагогів пройшов тренінг І.Іванова «Мультимедійна дошка: повноцінне використання» для підвищення якості навчання. Вивчались технічні особливості та правила експлуатації мультимедійної дошки, знайомились зі спеціалізованими програмами для створення завдань. Цікаво було дізнатися, як дібрати оптимальні методи й прийому використання мультимедійної дошки для розробки уроку або теми.

Усі учасники тренінгу отримали сертифікат Центру нової освіти, який підтверджує навички повноцінного використання мультимедійної дошки в навчальному процесі.