Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання - "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня "Гармонія" - Гімназія імені Тараса Шевченка - Центр позашкільного виховання "Контакт" міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області

Шановні батьки та гості!

Повідомляємо Вам, що  дирекцією НВО прийнято рішення про обмеження доступу сторонніх осіб до приміщень навчального закладу та відвідування учнів під час навчально-виховного процесу  у зв’язку з останніми подіями на сході України (на виконання положень ст. 22 Закону України «Про загальну середню освіту» та наказу Міністерства освіти України щодо заходів безпеки в навчальних закладах).

З цією метою після початку уроків, тобто щодня з 8 год. 30 хв. і до 15 год., двері НВО будуть замкнені,  ніхто на територію школи не допускатиметься, окрім працівників закладу, уповноважених  державних органів та медперсоналу. Батьки до навчального закладу можуть прийти за попередньою домовленістю з вихователем-наставником або на запрошення адміністрації гімназії.

Учням забороняється виходити за межі НВО під час перерв.

Забирати дітей зі школи до закінчення навчально-виховного процесу можуть лише батьки особисто.

Дирекція НВО перепрошує за тимчасові незручності, однак вважає їх необхідними для безпеки Ваших дітей.  Також наполегливо просимо Вас забезпечити явку дітей до початку уроків, уникати запізнень. 

Вдячні за розуміння та небайдуже ставлення до безпеки Вашої дитини!

 

З повагою Дирекція


Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Национальный аэрокосмический университет им. Н. Е. Жуковского
Освітній портал Педпреса
Освіта в Україні та за кордоном
Мала академія наук України
КОІППО імені Василя Сухомлинського
Департамент освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації
SDW18 banner

Контакти міліції

Авксентьєва Ірина Володимирівна, капітан міліції
Телефон: +380(95)559-50-74