Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання - "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеню "Гармонія" - Гімназія імені Тараса Шевченка - Центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Russian German English Ukrainian

ХАРАКТЕРИСТИКА   НАВЧАЛЬНОГО   ЗАКЛАДУ.

НАШЕ  ПЕДАГОГІЧНЕ  КРЕДО

 

Освіта повинна відігравати визначальну роль у розв'язанні універсального завдання: допомогти зрозуміти світ і зрозуміти інших з тим, щоб краще пізнати самого себе.

 Г.Хенстенберг

Розум дитини — не посудина, яку слід заповнити, а смолоскип, який треба запалити.

Плутарх

Ми знаємо:

одним із завдань сучасної школи є формування в свідомості учня цілісної наукової картини світу як основної перетворювальної ланки суспільства; створення мотиваційної сфери пізнання розвитку світу і самого себе, саморегуляція власного розвитку на основі глибокої рефлексії.

Ми хочемо:

щоб школа розвивалась як природовідповідна й інноваційна, яка базується на пріоритетах педагогіки співробітництва; виконувала високу місію оберега культурних зразків; була школою, яка надає своїм учням рівні можливості в освіті, які вони можуть реалізувати на різних рівнях й різними шляхами відповідно до свого особистісного вибору.

Ми пропонуємо:

умови для досягнення кожним учнем соціально необхідного  рівня загальноосвітньої підготовки не нижче від державного стандарту, задоволення індивідуальних запитів дітей, батьків у диференційованому навчанні, поглибленому оволодінні знаннями, ранній допрофесійній спеціалізації завдяки створенню оптимальних умов для самореалізації особистості.

 

 


УВАГА!!!

Друзі! Колеги! Випусники! Батьки!

  Запрошуємо всіх небайдужих! 16 листопада 2017  року о 14:00 уприміщенні обласної філармонії розпочнуться урочистості з нагоди 95-річчя від дня заснування середньої школи №5 та 25-річчя Гімназії ім. Тараса Шевченка.

Корисні посилання

Контакти міліції

Авксентьєва Ірина Володимирівна, капітан міліції
Телефон: +380(95)559-50-74