ХАРАКТЕРИСТИКА   НАВЧАЛЬНОГО   ЗАКЛАДУ.

НАШЕ  ПЕДАГОГІЧНЕ  КРЕДО

Освіта повинна відігравати визначальну роль у розв'язанні універсального завдання: допомогти зрозуміти світ і зрозуміти інших з тим, щоб краще пізнати самого себе.

Г.Хенстенберг

Розум дитини — не посудина, яку слід заповнити, а смолоскип, який треба запалити.

Плутарх

Ми знаємо:

одним із завдань сучасної школи є формування в свідомості учня цілісної наукової картини світу як основної перетворювальної ланки суспільства; створення мотиваційної сфери пізнання розвитку світу і самого себе, саморегуляція власного розвитку на основі глибокої рефлексії.

Ми хочемо:

щоб школа розвивалась як природовідповідна й інноваційна, яка базується на пріоритетах педагогіки співробітництва; виконувала високу місію оберега культурних зразків; була школою, яка надає своїм учням рівні можливості в освіті, які вони можуть реалізувати на різних рівнях й різними шляхами відповідно до свого особистісного вибору.

Ми пропонуємо:

умови для досягнення кожним учнем соціально необхідного  рівня загальноосвітньої підготовки не нижче від державного стандарту, задоволення індивідуальних запитів дітей, батьків у диференційованому навчанні, поглибленому оволодінні знаннями, ранній допрофесійній спеціалізації завдяки створенню оптимальних умов для самореалізації особистості.