22 лютого 2018 року у НВО відбулися творчі звіти учителів, які атестуються. У рамках звіту педагогічні працівники продемонстрували володіння сучасними технологіями навчання, використання освітніх платформ, поділилися напрацюваним досвідом та результатами самоосвіти.

Arrow
Arrow
Slider

Графік

атестації педагогічних працівників на 2017-2018н.р.

№ п/п

П.І.Б.

Посада

Відкриті уроки

Відкриті вих. заходи

Дата

Клас

Урок

Кабінет

Назва

Дата

Місце, час

  1.  

Окольнича Лариса Михайлівна

Учитель української мови та літератури

07.10

01.12

18.01

6-А

8-Б

6-В

1

3

4

28

17

24

Захист проекту «Відкриваю Україну»

Кінець листопада

Каб. №15

14:15

  1.  

Сніжко Ольга Сертіївна

Учитель української мови та літератури

15.11

20.12

31.01

6-В

6-В

8-Б

3

3

5

24

24

24

3-D моделювання «Козацький човен» за твором В.Рутківського

Кінець листопада

Актова зала 15:00

  1.  

Стрекаловська Оксана Іванівна

Учитель математики, інформатики

22.11

08.12

20.12

5-Б

10-А

5-Б

1

2

4

Каб.інф.

Каб.інф.

27

Захід у рамках математико-економіко-технологічної декади

Січень-лютий

Каб. інформатики («Контакт»)

  1.  

Віхтоденко Юлія Сергіївна

Учитель англійської мови

08.11

13.11

15.11

8-А

5-А

6-А

5

2

6

16

15

28

«How Happy You Are» («Секрет щастя») присвячено 100-річчю від Дня народження В.Сухомлинського

11.12

Каб. 15

14:05

  1.  

Бучукурі Євген Емзарович

Учитель історії

10.11

08.12

12.12

8-В

8-Б

6-А

3

4

6

14

17

28

«Історія українського війська»

Захід до Дня української армії

грудень

Каб. №30

  1.  

Перерва Лілія Валеріївна

Учитель труд. навчання

13.11

17.11

21.12

7-Б

6-А

9-А

4

1,2

7

Майст. обсл. праці

«Майстерня прикрас та поробок у стилі Steampunk» майстер-клас

листопад

рекреація 15:00

  1.  

Прохоренко Людмила Петрівна

Учитель біології

16.11

29.11

25.12

6-В

7-В

7-В

7

7

7

24

13

13

Захист проекту «Кава – дивовижна рослина»

січень

Каб. №25

15:00

  1.  

Мамалига Арзу Техранівна

Учитель математики

29.11

07.12

26.12

6-А

6-А

6-А

3(к)

3(к)

28

3

2

4

Веб-квест з математики у рамках декади

грудень

Каб. інформатики

15:00

  1.  

Зозуля Юлія Анатолівна

Учит. поч. класів

23.11

07.12

13.12

3-В

3-В

3-В

1

4

1

3

3

3

«Новорічне свято»

26.12

Актова зала

13:00

  1.  

Гвардіонова Олена Вікторівна

Учит. поч. класів

08.11

15.12

20.12

2-В

3-В

4-А

2

3

4

15

3

7

Тренінг «Як уникнути конфлікту?»

15.12

К. 6 (3-А)

15:00

  1.  

Коваленко Наталія Іванівна

Учит. поч. класів

08.11

25.12

25.11

2-А

2-А

2-А

5

2

5

2

2

2

«Велика сила дружби» - бесіда

21.12

Каб. 2 (2-А) 12.10

  1.  

Гуріна Олкександра Олександрівна

Вихователь ГПД

 

 

 

 

Виховна година

Самопідготовка

Святковий ранок до Дня Св. Миколая

09.11

30.11

19.12

14:30 ігр. кімн.

15:00 к. №6

16:10 актова зала

  1.  

Дьяконенко Тетяна миколаївна

вихователь

 

 

 

 

«День гідності» - презентація проекту

«Вишиванка» - бесіда

«Слово про любов»

21.11

 

Грудень

 

14 лютого

15:00 акт. зала

 

15:00 актова зала

к. №23

  1.  

Веретенникова Оксана Вікторівна

вихователь

 

 

 

 

Різдвяний вертеп

«Ціннісне ставлення особист. до людей» - виховна година

«А музи не мовчали» - літ.муз. композиція

27.12

Січень

 

 

січень

15:00 акт. зала

15:00 к. №5

 

 

15:00 акт. зала

  1.  

Колот Олена Володимирівна

вихователь

 

 

 

 

«Свято  осені»

 

«Шляхами великого кобзаря»

«Кохання з першого погляду»

12.10

 

24.10

 

14.02

Учительська – велика перерва

Каб. Шевченко-знавства

Актова зала

  1.  

Лисенко Наталія Геннадіївна

вихователь

 

 

 

 

День гідності та свободи України

Нардні свята «Різдвяні колядки»

Концерт «Зі святом Нового роуц2

21.11

 

15.12

 

22.12

15:00 К. №14

 

15:00 акт. зала

 

15:00 акт. зала

  1.  

Тисак Ірина Володимирівна

Керівник гуртка

24.10

20.12

24.01

 

 

ІІІ гр.

І гр.

10:00-11:30

 

15:00- 17:00

 

13:30-15:00

Каб. №6 («Кон-такт»)

 

 

 

 

Графік

проходження педагогічними працівниками курсової перепідготовки

протягом 2018 календарного року

 

ПІП учителя

Назва курсів

Дата проходження

Примітки

1

Мамалига А.Т.

Завідувачів центрами

09.01-19.01

 

2

Бойченко В.А.

Учителів математики

27.03-29.03

30.03-18.06

19.06-30.06

Очно-дистанційні

3

Довгопола О.М.

Учителів початкових класів

10.04-27.04

 

4

Бондар Я.О.

Учителів фіз. культури

11.06-22.06

Понаддержавне замовлення

5

Бучукурі Е.Є.

Вихователів

11.06-22.06

 

6

Горова Л.Д.

Вихователів

11.06-22.06

 

7

Івашура О.В.

Керівників гуртків

11.06-22.06

 

8

Окольнича Л.М.

Вихователів

11.06-22.06

 

9

Сніжко О.С.

Вихователів

11.06-22.06

 

10

Ладєйщикова Т.В.

Вихователів

13.08-23.08

 

11

Поляков В.О.

Учителів трудового навчання

13.08-23.08

 

12

Вольська С.О.

Учителів укр. мови, літ-ри, зар. літ., рос. мови

04.09-06.09

27.11-29.11

Очно-дистанційні

13

Дьяконенко Т.М.

Учителів англ. мови

10.09-21.09

 

14

Троян О.П.

Учителів економіки

24.09-12.09

 

15

Віхтоденко Ю.С.

Учителів англ. мови

08.10-19.10

 

16

Кучеренко С.С.

Учителів поч. класів

16.10-02.11

 

17

Лебедєва О.П.

Укр. мови та літ-ри

16.10-26.10

 

18

Кравцова Н.В.

Учителів фіз. культури

22.10-02.11

 

19

Кондратова О.П.

Учителів музики

29.10-09.11

 

20

Беценко І.С.

Учителів англ. мови

19.11-30.11

 

21

Воронюк  О.Ю.

Учителів англ. мови

19.11-30.11

 

22

Богдашова К.В.

Бібліотекарів

10.12-21.12

 

23

Матросова М.В.

Учителів англ. мови

10.12-21.12