Четвер, 14 листопада 2019 15:33

Всесвітній день добра

13 листопада -Всесвітній день добра. І сьогодні 6Б та #6V творили добро разом.
Еко-волонтерки учениці #6V Маша Можна, Влада Чабан, Єва Лубенець, Тереза Івашура, Діана Плохотнюк та Діана Овчіннікова провели благодійний майстер клас по виготовленню еко-ручок для учнів 6Б.
Весело, гамірно та ефективно, адже вийшло у всіх! І кожен поніс додому свою еко-ручку, а разом з нею ідею еко-відповілальності за нашу планету.
А ще ми зібрали для БІМ: Організація захисту тварин 230 грн.! Дякуємо всім, хто прийшов, підтримав безхатніх тварин та подарував світові трохи добра! Разом ми дієвіші!