Понеділок, 20 травня 2019 09:50

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 20 травня 2019 року в закладах освіти розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху. У Гімназії сьогоднішній день був насичено цікавим для дітей. Відділ зв'язків з громадськістю УПРАВЛІННЯ патрульної поліції в КІРОВОГРАДСЬКІЙ області сьогодні в нас у гостях. Учні послухали патрульних про безпеку дорожного руху, мали можливість сфотографуватися в поліцейській машині, а вчителі насолоджувались чудовим володінням державною мовою молодих, але досвідчених поліцейських. Ми щиро вдячні за сприяння начальнику відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Кіровоградській області старшому лейтенанту поліції Оксані Білобровій. Наша співпраця стала вже доброю традицією.